Wau! Krásna Karolína vyhrala svetovú súťaž krásy

21. januára 2020
4055
 

Naši českí susedia majú opäť dôvod na radosť! Len 23-ročná Karolína Kokešová sa včera v noci stala víťazkou svetového finále prestížnej súťaže krásy Miss Global. Karolína v Mexiku zvíťazila v konkurencii žien z celého sveta od USA, cez Európu až po Austráliu.

Medzi tie najúspešnejšie sa dlhé roky radí Taťána Kuchařová, ktorá v roku 2006 vyhrala svetové finále Miss World. Krásna blondínka síce reprezentovala Českú republiku, no narodila sa v Trnave. Najnovšie sa z úspechu môže tešiť ďalšia česká kráska. Reč je o Karolíny Kokešovej, ktorá si minulý rok na Českej Miss odniesla titul druhej vicemiss. Karolína tak na seba prevzala úlohu reprezentantky Českej republiky na siedmom ročníku Miss Global.

Nečakané komplikácie

Včerajší finálový večer trval zhruba 6 hodín. Záver svetovej súťaže krásy sa však v Mexiku nezaobišiel bez nepríjemností. Vyhlásenie výsledkov neplánovaneprebehlo mimo kamier. Priebeh súťaže totiž napadol jeden z hlavných sponzorov, ktorému sa nepáčilo, že do užšieho výberu nepostúpila rodáčka z Mexika. Výsledky následne vyhlásilo vedenie Miss Global, ktoré za tú najkrajšiu ženu vybrali brunetku z Brna.

„Po všetkom čo sa udialo, som nečakala, že vôbec vyhlásia výsledky. Doteraz tomu nemôžem uveriť, ale mám korunku, takže sa to vážne stalo,“prezradila Kokešová.

View this post on Instagram

Lvíče ?? #kudrnáč #girlie #happykid

A post shared by Karolína Kokešová (@kokinecka) on

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.