Slávny DJ Don Diablo vystúpi v Bratislave

22. októbra 2018
5367
 

Známy holandský DJ patrí medzi priekopníkov elektronickej hudby. Na základe prestížneho rebríčka DJ Mag Top 100 sa dostal Don Diablo medzi TOP 11 DJov na svete. Svoju šou už o pár dní prinesie aj do Bratislavy.

Don Diablo má za sebou mnoho úspechov a ocenení za najobľúbenejšie skladby ako „On My Mind“, „Universe“ alebo hit „Cutting Shapes“. Jeho nový album, ktorý vyšiel začiatkom tohto roka pod názvom „FUTURE“posunul latku tohto žánru opäť o level vyššie.

Jeho piesne nesú v sebe posolstvo a jeho produkcii sa nevyrovná takmer žiaden uznávaný DJ. V roku 2014 vytvoril svoje vlastné hudobné vydavateľstvo, ktoré nesie názov Hexagon“. Aj vďaka nemu nachádza umelec nové a nové talenty z oblasti future housu. Prvý song, ktorý nahral v rámci značky bol od Alexa Adaira – Make Me Feel Better. Neskôr pomohol aj ďalším nádejným DJom rásť v ich kariére ako napr. Jonas Aden, Sagan či Zonderling.

 

Diablo začal so svojou kariérou ako 19 ročný chlapec, ktorý hrával po kluboch a festivaloch vlastnú hudbu. V roku 2009 sa o ňom dozvedel celý svet, keď sa dostal vďaka skladbe „Hooligans“, ktorú nahral v spolupráci s raperom Example, na 15. miesto v rebríčku UK Dance Chart. Po čase vydal ďalšie svetoznáme hity ako napr. „Chemicals“ v spolupráci s Tiestom.

Obľúbený DJ sa snaží venovať aj charitatívnej činnosti. Preto sa stal ambasádorom kampane Dance4Life, ktorá bojuje proti HIV a AIDS. Vďaka tomuto projektu vycestoval do Afriky, aby pomáhal ľuďom postihnutým takýmto zákerným vírusom.

V Bratislave odohrá veľkolepú šou už 3. novembra v priestoroch Refinery Gallery vďaka agentúre MocNoc. Vstupenky si môžete kúpiť tu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.