Dominika Mirgová má opäť dôvod na úsmev!

20. apríla 2020
3171
 

Dominika Mirgová patrí v posledných rokoch medzi najúspešnejšie slovenské speváčky. Tento mesiac sa tešila na dva veľké akustické koncerty v Bratislave a Trnave. Tie sa kvôli pandémii koronavírusu museli presunúť, podobne ako aj iné akcie. Dominika však smútiť vôbec nemusí. Jej nová pesnička Úsmev má už teraz namierené na to, aby sa stala veľkým hitom.

Dnes je to presne týždeň, odkedy vyšiel nový singel charizmatickej speváčky Dominiky Mirgovej. Bývalá SuperStaristka nahrala skladbu Úsmev s raperom Majselfom. Podľa jej vlastných slov plánovala skladbu vydať oveľa neskôr, no aktuálne okolnosti ju prinútili k tomu, že song vychádza už teraz.

„Mala som iné plány. Táto vec, mala vyjsť po lete, ale osud to zariadil inak ??‍♀️ všetko sa pre niečo deje..skladba nevznikla v období korony ale myslím si, že sa tá téma celkom hodí, tak sme ju vytiahli teraz. Snažila som sa osloviť pár známych ľudí, aby poslali svoj úsmev z pohodlia domova, aby ste videli, že ani my to nemáme ľahké, ale držíme spolu. Všetci totižto ťaháme za jeden povraz,“ priznala Dominika.

Okrem speváčky a rapera sa vo videoklipe objaví viacero známych osobností zo slovenského ale aj českého šoubiznisu, ako napríklad Dara Rolins, Monika Bagárová, Jan Bendig, Ronie, Oliver Oswald, Zuzana Plačková, Bekim, či Emma Drobná. Rodáčka z Trnavy svoje rozhodnutie vydať nahrávku už teraz ľutovať vôbec nemusí. Za prvých sedem dní si jej nový videoklip získal viac než 200 000 prezretí a už niekoľko dní sa drží na 2. priečke v rebríčkoch trendov na slovenskom Youtube.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.