Sexi rekordmanka Ariana Grande. Je nový klip prepisuje históriu!

5. decembra 2018
4545
 

Ariane Grande tento rok ide karta! Krátko po zisku ocenenia Žena roka zverejnila videoklip k novému singlu Thank u, Next. Skladba sa teší od svojho vydania obrovskému úspechu a videoklip láme jeden rekord na Youtube za druhým.

Ariana sa vo svojom novom klipe doslova utrhla z reťaze. Fanúšikovia známej speváčky sú zvyknutí na odvážne kostýmy, no takáto sexi Grande ešte nebola. Vo svojom najnovšom videu sa inšpirovala sériou známych filmov z minulého desaťročia, ako Means Girls, Legally Blonde či 13 Going on 30. Pred kamerou sa objavil aj spevák Troye Sivan, herečka Jennifer Coolidge a mamička Kardashianiek Kris Jenner.

Novinka, v ktorej Ariana spieva o nevydarených vzťahoch so zosnulým raperom Mac Millerov, Big Seanom či Peteom Davidsonom trhá všetky doterajšie rekordy na Youtube. Za prvých 24 hodín klip získal 50,3 miliónov prehratí, čím Ariana prekonala doterajší rekord Taylor Swift (43,2 mil.) aj juhokórejskej skupiny BTS (45,9 mil.).

Za prvých 5 dní od zverejnenia má video cez 115 miliónov prezretí a čísla stále stúpajú. Grande sa dokonca vďaka skladbe Thank U, Next prvýkrát vo svojej kariére dostala na vrchol amerického rebríčku Billboard Hot 100.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.