Na Slovensko prichádza prvý FinTech hackathon. Víťaz môže preraziť vo svete!

12. októbra 2018
5624
 

Máš záľubu v IT, digitálnom marketingu alebo obchodovaní na burze? V tom prípade je tu pre teba jedinečná šanca preukázať svoje schopnosti na prvom FinTech hackathone na Slovensku. Na víťaza 12-hodinového maratónu čaká skvelá výhra v podobe cesty do Dubaja a šanca presadiť sa na globálnych trhoch. 01 Hackathon sa uskutoční už 17. októbra v Bratislavskom HubHube a registrovať sa je možné do 15. októbra!

Prvý FinTech maratón na Slovensku chce prilákať šikovných ľudí, ktorých baví programovanie, dizajn, marketing, produktový manažment či obchodovanie na burzách. Súťažiaci nemusia byť žiadnymi expertmi v daných oblastiach. Počas celého dňa budú mať k dispozícii skúsený tím odborníkov, ktorí im bude pomáhať pri riešení všetkých úloh. Jedinou podmienkou je znalosť angličtiny.

Presaď sa v Dubaji

Na víťazný tím čaká aj poriadna finančná výhra v podobe kryptomeny v hodnote 10 000 €. O osude šťastlivcov bude rozhodovať odborná porota na čele s Ibahimom Mohammedom, celosvetovo oceňovaným FinTech inovátorom.

Hackathon organizuje tím úspešných technologických, marketingových a biznis podnikateľov, ktorí sa nazývajú 01People. Možno ste o tejto skupine počuli v spojitosti s kryptomenou krytou zlatom s názvom OneGram, ktorú tento rok ako prví Slováci uviedli na trh. Momentálne ich je 58 a hľadajú k sebe kreatívcov a cieľavedomých ľudí, ktorí chcú na sebe makať, pracovať na inovatívnych projektoch a presadiť sa na globálnych trhoch.

Kedy a kde

Záujemcovia sa môžu na FinTech maratón prihlásiť do 15.10.2018 do 18:00 na https://01hackathon.com/, kde sa dočítajú aj o súťažných zadaniach.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.