Nová bondovka sa dočkala titulnej skladby. Naspievala ju len 18-ročná speváčka!

20. februára 2020
3008
 

Patríte medzi fanúšikov filmového agenta Jamesa Bonda? V tom prípade by ste si mali poznačiť 8. apríl, kedy sa do kín dostane už 25. pokračovanie tejto série. V úlohe Jamesa Bonda sa opäť predstaví charizmatický Daniel Craig. Hoci do premiéry ešte pár týždňov ostáva, titulná skladba novej bondovky už je vonku!

James Bond patrí medzi najúspešnejších filmových hrdinov všetkých čias. K tejto filmovej sérii neodmyslitelne patrí aj sprievodná hudba. Soundtrack pre agenta 007 v minulosti naspievali Adele, Madonna, Sam Smith, Tina Turner či Alicia Keys. Hoc sa v kuloároch dlhšie povrávalo, že titulnú pieseň pre 25. bondovku opäť naspieva britská speváčka Adele, nestalo sa tak.

Tvorcovia filmu si napokon vybrali len 18-ročnú Billie Eilish, ktorá patrí posledný rok medzi najúspešnejšie speváčky vo svete. Skaldbu No Time To Die zverejnila krátko po svojom absolutnom triumfe na tohtoročných Grammy, kde Billie premenila všetky svoje nominácie vo výhru.

Americká hudobníčka priznala, že skladba No Time To Die vznikala tri dni. Napísala ju spol uso svojim bratom aj napriek tomu, že o novej bondovke nemali takmer žiadne informácie. Tvorcovia filmu Billie opísali len úvodnú scénu. Rodáčka z Los Angeles už stihla skladbu odpremierovať aj v živom televíznom prenose. Stalo sa tak v utorok večer pri odovzdávaní hudobných cien Brit Awards, kde si Billie odniesla cenu za najlepšiu medzinárodnú speváčku.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.