Boris Kollár prišiel na Ples v opere opäť s touto kráskou! Spoznávate ju?

12. januára 2020
4436
 

Ples v opere už dve dekády otvára slovenskú plesovú sezónu a inak tomu nebolo ani tento rok. Pozvanie do historickej budovy SND si ani tento rok nenechal ujsť politik a podnikateľ Boris Kollár, ktorý patrí medzi jeho dlhoročných podporovateľov. Boris je známy svojou láskou k ženám, no na plese mu už druhý rok spoločnosť robila tá istá blondínka. 

Medzi stálice dobročinného Plesu v opere patrí nepochybne Boris Kollár. Kým minulosti Kollára na plese sprevádzali jeho partnerky, tak už druhý rok je tomu inak. Boris totiž na ples aj tento rok dorazil v spoločnosti svojej krásnej dcéry Alexandry Horňákovej. Sympatická blondínka všetkých prekvapila už v minulom roku, kedy vyzerala ako Popoluška. Rozprávkovej téme Alex ostala verná aj tento rok, náramne totiž pripomína Červenú čiapočku. Podobne ako počas predošlého ročníka Plesu v opere, aj teraz Kollárova dcéra ostala verná známej návrhárke Jane Jurčenko.

Zdroj: instagram.comi/ahornakova

Boris Kollár sa za spoločnosť svoje dcéry rozhodne hanbiť nemusí a pokojne jej môže robiť garde aj počas ďalšieho ročníka. Všetkých hostí jubilejného Plesu v opere opäť spája predovšetkým myšlienka dobročinnosti a spolupatričnosti, ktorá sa s týmto podujatím neodmysliteľne spája. Tak ako uplynulé dva roky, aj tento poukazuje na akútnosť situácie v oblasti inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením.

Vďaka výťažku, ktorý len za tieto dva roky prekonal výšku pol milióna eur, mohol vzniknúť jedinečný program na podporu inkluzívneho vzdelávania „Kto chýba?“. Ten pomáha mnohým slovenským školám, učiteľom, ale aj rodičom pri začleňovaní detí so zdravotným znevýhodnením do bežného vyučovacieho procesu. Celý výťažok z jubilejného Plesu v opere poputuje na rozšírenie tohto programu aj na materské školy.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.