Šok pre fanúšikov Cardi B! Čo sa to s ňou deje?

3. júla 2019
4974
 

Cardi B sa doslova zo dna na deň stala jednou z najúspešnejších raperiek na svete. Jej minuloročný album Invasion of Privacy získal skvelé recenzie hudobných odborníkov a skvelo sa mu darilo aj u fanúšikov. Aj úspešnú hudobníčku však trápia problémy, ako bežných smrteľníkov.

Kontroverzný imidž raperky so sebou nesie množstvo extravagantných a niekedy nie príliš pohodlných kostýmov a topánok. Cardi B si dáva záležať na tom, aby vždy bola stredobodom pozornosti. To si však odnieslo svoju daň na jej zdraví. Ak ste si doteraz mysleli, že známe osobnosti žiadne problémy s nohami netrápia, tak to bol omyl. Americká raperka Cardi B otvorene priznala, že pre krásu sa trpí. 26-ročná hviezda nedávno podstúpila liposukciu v oblasti brucha. Neskôr sa však dostavil nepekný opuch nôh, kvôli ktorému musela zrušiť svoje plánované koncerty.

Fanúšikov síce naštvala tým, že sa nedočkali plánovaných koncertov, no na druhej strane si ich získala svojou úprimnosťou. Pozrite sa, takto vyzerajú moje nohy po ceste lietadlom,“ prezrádza text na Instagrame. „Lekári mi jednoducho odporučili, aby som si dala prestávku a oddychovala.“ Či nohy naozaj opuchli v dôsledku liposukcie nie je známe a ani potvrdené lekármi, všetko však nasvedčuje k tomu, že nohy Cardi B by si zaslúžili lepšiu výživu.

Zdroj: instagram.com/iamcardib

Nezabúdajte na správnu výživu

Je úplne jedno či ste známa speváčka, alebo pracujete v banke. Nepríjemná bolesť nôh môže trápiť každého z nás, preto by sme nemali zabúdať na cielenú výživu svojich nôh. Ich kondícia sa totiž môže zhoršovať nielen s pribúdajúcim vekom, ale aj vplyvom dlhého státia, sedenia alebo častého či dlhodobého cestovania.

Výživový doplnok MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, ktorý je navyše aj cenovo dostupný. Viac informácií o výživových doplnkoch Mobivenal nájdete na stránke www.mobivenal.sk, alebo na Facebook stránke Mobivenal.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.