Sociálne siete vás môžu stáť život!

3. augusta 2020
2575
 

Patríte do skupiny milovníkov hororov, ktorí sa radi boja? V tom prípade by ste si mali poznačiť premiéru nového filmu #FollowMe, ktorý sa do kín dostane už tento štvrtok 6. augusta. Počet followerov a lajkov na sociálnych sieťach je dnes pre mnoho ľudí veľmi dôležitých, no občas vás to môže stáť až príliš vela. 

Nový americký horor #FollowMe sleduje úspešného miláčika sociálnych sietí. ktorá vycestuje s priateľmi do Moskvy kvôli novému obsahu pre svoj úspešný vlog. Keďže on sám a aj jeho kamaráti radi posúvajú hranice a snažia sa uspokojiť rastúci počet divákov, zapoja sa do vražednej hry plnej záhad, extrémov a nebezpečenstva. Hranica medzi skutočným životom a životom na sociálnych sieťach sa stiera, a partia kamarátov musí preto bojovať s cieľom uniknúť a prežiť.

Na prvý pohľad vyzerá život sympatického Colea ako z rozprávky. Časom sa však ukáže, že daň za úspech v online svete je až príliš vysoká. Jednu z hlavných úloh si vo filme zahrá Keegan Allen, ktorého môžete poznať z úspešného seriálu Pretty Little Liars, ktorý sa aj na našich obrazovkách tešil veľkému úspechu!

Zdieľaj článok:

Comments are closed.