Rita Ora odhodila takmer všetky zábrany! Takto si užíva samotu?

2. apríla 2020
3001
 

Britská speváčka Rita Ora patrí v posledných rokoch medzi tie najúspešnejšie hudobné hviezdy. V roku 2018 vydala mimoriadne úspešný album Phoenix, z ktorého vyťažila skutočne maximum. Hity ako Anywhere, For You či Let You Love Me dodnes rotujú aj v našich rádiách. Tento rok už má Rita pre svojich fanúšikov pripravené nové skladby, pričom prvú z nich stihla vydať krátko predtým, než aj ona ostala v domácej karanténe.

Už neviete ako si tieto dni, ktoré trávime doma skrátiť? Po nevydarenom vzťahu každý z nás túži aspoň na pár dní ostať zatvorený doma. Teraz máme tú príležitosť venovať čas len sebe a nikomu inému.  Presne o tom je aj nová skladba How To Be Lonely, ktorá sa v závere marca dočkala efektného videoklipu. Pôvodom balkánska kráska pred kamerou opäť odhodila takmer všetky zábrany a ukázala sa takmer nahá. V scénach,  kde si Rita Ora užíva svoju samotu vo vani ju pritom zakrýva len zlatá hmota.

Rita po dlhšej dobe opäť využila pomoc britského speváka Eda Sheerana, s ktorým v minulosti napísala svoj hit Your Song. V tomto prípade jej však nepomáhal len Sheeran, ale aj Lewis Capaldi, ktorý pre singel How To Be Lonely naspieval tiež sprievodné vokály.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.