Xiaomi predstavuje sériu Redmi Note 12, ktorá inšpiruje používateľov žiť naplno!

24. marca 2023
1081
 

Rad Redmi Note 12 aj naďalej prináša exkluzívne funkcie vlajkových lodí do zariadení vyššej strednej triedy, čím nanovo definuje fotografovanie a celkový používateľský zážitok. Populárna séria na Slovensku obsahuje tri inšpiratívne zariadenia: Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 5G a Redmi Note 12 s cenami od 199 EUR.

Na základe mimoriadneho úspechu série Redmi Note 11 prináša rad Redmi Note 12 opäť pozoruhodné vylepšenia funkcií, ktoré sú pre jeho fanúšikov najdôležitejšie. Tieto vylepšenia zahŕňajú systém fotoaparátu, výdrž batérie, rýchlosť nabíjania a používateľsky prívetivý dizajn, a to všetko ponúkané za výnimočnú cenu. Globálnym uvedením série Redmi Note 12 na trh spoločnosť Xiaomi opäť dokazuje svoje odhodlanie sprístupniť funkcie špičkových smartfónov väčšiemu počtu ľudí na svete. Dnes boli oznámené aj Redmi Watch 3, nové štýlové inteligentné hodinky s jasným a prehľadným displejom, rôznymi športovými a zdravotnými funkciami a presným viacsystémovým GPS pripojením.

Vlajkové funkcie, ktoré inšpirujú používateľov: „Žite naplno“!

Redmi Note 12 Pro 5G ponúka skvelé fotografické zážitky, pretože disponuje veľkým, výkonným snímačom IMX766 s OIS, ultraširokouhlým a makro fotoaparátom pre pôsobivé zábery aj pri slabom osvetlení. S výkonnými softvérovými algoritmami AI, zvýšenou rýchlosťou spracovania obrazu a ďalšími užitočnými funkciami ďalej dotvára celkový zážitok z používania fotoaparátu.

Redmi Note 12 Pro 5G poteší používateľov svojim prekvapivo jasným a živým 120 Hz displejom Flow AMOLED, ktorý podporuje Dolby Vision a Dolby Atmos. Spolu s  flexibilnými materiálmi P-OLED, ktoré umožňujú tenšie rámčeky, prináša toto zariadenia vynikajúci a pohlcujúci vizuálny zážitok.

Smartfón sa dodáva so 67W rýchlym nabíjaním a s batériou s kapacitou 5 000 mAh s dlhou výdržou na celodenné používanie aj pri náročnej konzumácii obsahu. Plynulý a spoľahlivý výkon 5G zabezpečuje vysoko výkonný čipset MediaTek Dimensity 1080.

Cena Redmi Note 12 Pro 5G je 379 EUR.

Zažite vždy plynulý pôsobivý výkon

Každý zástupca série prekonáva očakávania nad rámec svojho cenového segmentu. Redmi Note 12 5G aj Redmi Note 12 ponúkajú pôsobivý výkon a vylepšený zážitok zo zábavy. Vďaka mimoriadne plynulým 120 Hz displejom AMOLED sa používateľom ponúka ohromujúca kvalita obrazu s presnými farbami. Vďaka najnovšej mobilnej platforme Snapdragon 4 Gen1, respektíve Snapdragon 685 sú operácie plynulé a bezproblémové, čo umožňuje jednoduchý multitasking so zvýšenou energetickou účinnosťou.

Redmi Note 12 5G je určený zákazníkom, ktorí chcú zažiť všetky výhody 5G smartfónu za dostupnú cenu. Redmi Note 12 5G aj Redmi Note 12 sú vybavené 33W rýchlym nabíjaním a batériou s kapacitou 5 000 mAh (typ) s dlhou výdržou, čo znamená, že používatelia môžu používať viac aplikácií a robiť viac fotografií bez obáv o batériu. Ak k tomu pripočítame solídny trojitý fotoaparát s umelou inteligenciou, ohromujúcu funkciu nočného režimu, ako aj množstvo užitočných zábavných funkcií a filtrov, obe zariadenia dávajú do rúk používateľov taký výkon fotoaparátu, aký bol kedysi vyhradený pre vlajkové telefóny, a to za prijateľné ceny.

Cena Redmi Note 12 5G je 299 EUR, cena Redmi Note 12 začína od 199 EUR.

Noste svoje lepšie ja s hodinkami Redmi Watch 3

Hodinky Redmi Watch 3 s krištáľovo čistým 1,75“ AMOLED displejom boli navrhnuté tak, aby zabezpečili čitateľnosť na jasnom slnečnom svetle. Rámček tohto zariadenia je skonštruovaný s vysoko lesklou kovovou povrchovou úpravou pomocou technológie NCVM, čo prináša prémiový vzhľad a pocit v dvoch klasických farebných variantoch: Čierna a slonovinová. Okrem toho sú k dispozícii dve špeciálne edície remienkov a viac ako 200 zabudovaných ciferníkov, ktoré uspokoja váš individuálny módny vkus a postoj5.

Je vybavený vstavaným GPS a vodotesnosťou 5 ATM6, podporuje päť hlavných satelitných systémov určovania polohy a 121 športových režimov vrátane šiestich automaticky rozpoznaných športových režimov spolu s funkciami monitorovania kyslíka v krvi, srdcového tepu, spánku a ďalšími funkciami monitorovania zdravia. Vďaka spoľahlivej výdrži batérie až 12 dní pri bežnom používaní7 sú hodinky Redmi Watch 3 zárukou stabilného a efektívneho výkonu. K ich príťažlivosti prispieva aj to, že sú vybavené HD reproduktorom a mikrofónom s funkciou potlačenia šumu na plynulé a čisté telefonické hovory cez Bluetooth®.

Hodinky Redmi Watch 3 budú k dispozícii od polovice apríla prostredníctvom oficiálnych kanálov spoločnosti Xiaomi.

Obrázky produktu sú k dispozícii tu: Redmi Note 12 Series, Redmi Watch 3

Zdieľaj článok:

Comments are closed.