Sexi speváčka Ronie: Za zväčšené pery sa nehanbí!

11. novembra 2018
5944
 

Spomínate si na dievčenskú skupinu Forsomeone? Práve vďaka tomuto zoskupeniu sa preslávila sympatická Veronika Adamičková alias Ronie z Pezinka. Dnes už síce skupina nefunguje, to však mladú speváčku mrzieť vôbec nemusí. 

fotky: Viktória Akbariová.

Sympatická Ronie zrejme nikdy o mužskú pozornosť núdzu nemala. Aj vďaka tomu, že sa pohybuje v šoubiznise, vždy sa okolo nej točilo mnoho mužov. Napriek tomu bolo niečo, z čoho táto mladá speváčka mala komplex. Minulý mesiac tak navštívila kliniku plasticko-estetickej medicíny kde si nechala zväčšiť svoje pery.

View this post on Instagram

Včera, ako som už spomínala, som zavítala na kliniku @chirkoz_medical_clinic. Počula som o nej z viacerých strán (vďaka Sajmozzz ??) ale naozaj som nečakala takýto úžasný prístup. Tento pán doktor @marekstefanik má mal vo svojich čarovných rukách a môžem povedať za mna najväčšieho strachopuda v hre, že má úplne ukludnil 🙂 veľmi empatický človek, ktorý svoju prácu robí na 300% ❤️ pred samotným zákrokom sa má pýtal akú mám presnú predstavu, čiže nie nemusíte sa báť, že prídete a spravia Vám obrovitánske pery. Je to len a len na vás 🙂 u mňa to boli kontúry pier (jemné pozdvihnutie a minimálne vyplnenie) a hlavne prirodzený look, čo aj vo výsledku bolo presne tak ako som si povedala:) počas celého zákroku sa cely čas pýtal či je všetko v poriadku, veľmi sa zaujímal a hlavne vysvetľoval čo kde práve robí čo bolo pre mna obrovské plus, keďže som chcela vedieť čo sa mi práve deje s mojim telom ??? za mna krásna návšteva, úžasný prístup, skvela nová skúsenosť. Tesim sa keď Vám sem hodím fotečku po odpuchnutí. Ďakujem krásne @chirkoz_medical_clinic a minimálne dobehnem za vami pán doktor na kávičku niekedy ?? a vďaka @nicoleee_official že si má držala za ruku ?? (vravím ja dom posero, hahaha)

A post shared by RONIE (@ronieofficial) on

„Pred samotným zákrokom sa má spýtali akú mám presnú predstavu, čiže nie nemusíte sa báť, že prídete a spravia Vám obrovitánske pery. Je to len a len na vás. U mňa to boli kontúry pier (jemné pozdvihnutie a minimálne vyplnenie) a hlavne prirodzený look,“ napísala Ronie pod fotku z kliniky. V prípade charizmatickej Ronie rozhodne nešlo o zákrok, ktorý by jej tvár zmenil na nepoznanie. Aj po estetickom zákroku totiž vyzerá skvelo!

View this post on Instagram

#fashionsparklingcharitynight ? #redlips #messywaves

A post shared by RONIE (@ronieofficial) on

A takto Ronie vyzerala pred zákrokom:

Zdieľaj článok:

Comments are closed.