Emotívne vystúpenie Demi Lovato na Grammy Awards 2019. Speváčka sa neubránila slzám!

28. januára 2020
3451
 

Americká speváčka Demi Lovato patrila dlhé roky medzi najúspešnejšie popové speváčky. V lete roku 2018 však prišlo veľké osobné zlyhanie a pád takmer na dno. Demi totiž prepadla závislosti na drogách. Lovato sa takmer predávkovala a vo vážnom zdravotnom stave na hranici života a smrti skončila hospitalizovaná v nemocnici. Po takmer dvoch rokoch je speváčka späť so skladbou Anyone, s ktorou sa vracia práve do tohto temného obdobia.

Ak je niekto, kto veľmi dobre vie, že sláva, peniaze a úspech nie sú všetko, tak to je Demi Lovato. Na prvý pohľad sa môže zdať, že 27-ročnej hudobníčke nič nechýba, no opak je pravdou. Depresie a tlak okolia speváčku totiž už viackrát dohnali do slepej uličky. Najväčšia rana pre jej fanúšikov a rodinu však prišla v roku 2018, kedy sa Demi takmer predávkovala.

Skladba Anyone vznikla len pár dní predtým, než speváčku našli v bezvedomí v jej dome v Los Angeles. Demi priznala, že keď svoju novú skladbu písala, nikto jej slová nebral príliš vážne a ona sama verila tomu, že má veci pod kontrolou. Nakoniec sa však ukázalo, že brunetka skutočne potrebovala niekoho, kto vypočuje jej volanie o pomoc.

Svoj nový singel Demi zaspievala na nedelnom odovzdávaní 62. ročníka cien Grammy Awards v losangelskom Staples Centre. Napriek tomu, že s mikrofónom na pódiu stála nespočetne veľakrát, tak sa tentokrát neubránila obrovskej tréme a emóciám, ktoré ju dohnali k slzám. Napriek tomu, že v úvode svoje vystúpenie na moment prerušila, išlo o jeden z najsilnejších momentov tohto večera.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.