Fashion Live 2019: Michaela Ľuptáková predstavila kolekciu pre všetky emancipované ženy

7. októbra 2019
4640
 

Fashion Live tento rok priniesol množstvo zmien nie len v programe ale aj organizačnej štruktúre. Stálice slovenskej módnej scény však aj tento rok ostali jasné. Jednou z hviezd siedmeho ročníka bola úspešná slovenská návrhárka Michaela Ľuptáková, ktorá predstavila svoju novú kolekciu THE POWER OF CLOTHES pre Jeseň-Zimu 2019.

Prepracované strihy, sýte farby a kvalitné materiály. Aj to sú slová, ktoré charakterizujú najnovšiu kolekciu ateliéru MICHAELA LUPTAKOVA pod názvom The Power of Clothes. Každá žena môže mať totiž niekoľko tvárí – no ktorú si oblečie práve dnes? Či už sa rozhodnete byť diva, žena ktorá miluje pohodlie alebo milovníčka života, tak v tomto prípade mať s výberom problém určite nebudete.

Módna návrhárka Michaela Ľuptáková za veľkého potlesku hostí obhájila svoju pozíciu na slovenskej módnej scéne, kde pôsobí už 12 rokov. V priestoroch bývalého Obchodného domu na Kamennom námestí v Bratislave mali návštevníci Fashion Live možnosť vzhliadnuť prehliadku trendy kúskov, ktorú otvorila a zároveň v svadobných šatách zatvorila víťazka Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková. Svojou účasťou ju sprevádzali ešte 1. Vicemiss Slovensko 2019 Alica Ondrášová a 2. Vicemiss Slovensko 2019 Natália Hrušovská.

Pri tvorbe kolekcie s názvom odkazujúcim na silu odevu, ktorý si každý deň obliekame použila dizajnérka najmä prvky spojené so symbolikou ženskej emancipácie a sily – výraznejšie ramená, jasná štruktúra látok, čistá konštrukcia strihu a štýl 80-tych rokov v novom šate. A aj naďalej podľa nej platí, že krása nie je definovaná konfekčnou veľkosťou.

Foto: Martin Tomečko

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.