Tehotná Ewa Farna: Bude to chlapec!

27. februára 2019
4218
 

Speváčka Ewa Farna sa už niekoľko rokov môže tešiť z úspechu v Česku, Poľsku ale aj u nás na Slovensku. Ewa nikdy nepatrila medzi speváčky, ktoré by zarábali na svojom súkromí. Tentokrát to však zužitkovala na maximum!

Par dní dozadu ešte takmer nikto netušil, že česká speváčka Ewa Farna sa čoskoro stane matkou. Talentovaná brunetka v pondelok zverejnila pieseň Ta o nás, ktorú nahrala spolu so svojim manželom  a bubeníkom Martin Chobotom.

Viac než emotívna skladba zrejme zaujme video plné doteraz nezverejnených záberov zo súkromia známej hudobníčky. Archívne zábery dopĺňajú dokrútky z dovolenky, kde je zjavné, že z Farnej bude už čoskoro mamička.  „Ďakujeme všetkým za lavínu gratulácií! Som šťastná, že sme si toto vedomie pár mesiacov mohli užiť sami s najbližšími a oznámiť Vám to tak, ako sa na speváčku patrí, s pesničkou. Sme nadšení, že sa Vám tak páči. Ja mám prekvapenia skutočne rada. V období, kedy som sa oprávnene zaguľacovala som s úsmevom sledovala ako sa objavujú články, citujem: „Neskutočná premena – konečne schudla!“, „Farna zázračne chudne!“, „Nikdy nebola viac sexy!“, „Kilá šli dole, je z nej opäť kráska“, „Ewa šla do seba, len tak ďalej.“ Z toho si prosím utvorte názor, aký uznáte za vhodné.“

Farna tiež svojich fanúšikov poprosila o to, aby správy ktoré v súvislosti s jej tehotenstvom budú čítať, brali s rezervou. „Aby som predišla aspoň nejakej vlne domnienok…čakáme syna,“ priznala 25-ročná speváčka. Fanúšikovia, ktorí si kúpili lístky na pripravované májové koncerty Ewy v Česku sa nemusia báť. Divadelné turné prebehne podľa plánu.

View this post on Instagram

CZ popis: Děkujeme všem za lavinu gratulací! Jsem štastná, že jsme si to vědomí pár měsíců mohli užít sami s nejbližšími a oznámit Vám to jak se na zpěvačku sluší, písničkou. A jsme nadšení, že se Vám tak líbí! Navíc, já mám tak ráda překvápení.? V období, kdy jsem se oprávněně zakulacovala jsem s pobavením sledovala jak se objevují články, cituju: “Neskutečná proměna- konečně zhubla!”, “Farna zázračně hubne!”, “Nikdy nebyla víc sexy!”, “Kila šla dolů, je z ní zase kráska”, “Ewa šla do sebe, jen tak dal”. Z toho si prosím odneste názor jaký uznáte za vhodné. Píšu to i kvůli tomu, že nejspíš nastoupí období domněnek, smýšlených “informací”, spekulaci a taky názorů co bych měla či neměla. Vězte, že když je něco důležitého a pravdivého, napíšu Vám to sama od sebe. To jsem Vám na pár příkladech už doufám dokázala??. Abych předešla alespon nějaké vlně domněnek…. čekáme syna??. (teda pokud tam není nějáká šprýmařka po mámě a nepohrává si s pupeční šnůrou). Jo a když jsme u toho, vidíme se na mé divadelní šnůře v květnu??. PL opis: Dziekujemy z calego serca za wszystkie gratulacje! Jestem szczesliwa, ze moglismy sie nacieszyc ta swiadomoscia sami przez pare miesiecy a potem podzielic sie z wami poprzez utwor, jak na piosenkarke przystalo. I ogromnie nam milo, ze sie piosenka podoba. O, jak ja lubie niespodzianki?. W czasach kiedy sie zaokraglalam, czytalam jednoczesnie z usmiechem na twarzy artykuly, jak mocno schudlam, jak to zrobilam, ze przeszlam ogromna metamorfoze, drastycznie trace na wadze, ze sie za siebie zabralam, fani sa zachwyceni moja figura. Jakie z tego wyciagnac wnioski, zostawiam na was. Pisze o tym dlatego, ze zacznie sie prawdopodobnie okres spekulacji, zmyslonych „informacji”, domniemań i opinii na temat co powinnam a czego nie powinnam robic. Wazne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Mysle, ze juz nieraz Was o tym przekonalam??. Aby wyprzedzic przynajmniej jedna fale spekulacji… spodziewam sie syna??. (oczywiscie o ile nie siedzi tam “cala mama” – babka z jajami? i bawi się pepowina). #ewafarna #taonas #tehotenstvi #ciaza

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Zdroj: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.