V Bratislave už budúci týždeň vystúpi skupina Bastille!

21. mája 2019
3694
 

Slovenskí fanúšikovia britskej indie-popovej skupiny Bastille môžu odrátavať dni. Úspešná kapela sa už budúci týždeň predstaví v bratislavskej Refinery Gallery, kde vystúpi v rámci ich jarnej koncertnej šnúry Still Avoiding Tomorrow Tour.

Skupina Bastille ohlásila svoj bratislavský koncert ešte v októbri minulého roku. Pôvodný termín šou bol určený na 20. februára, koncert však napokon presunulo na 28. mája 2019. Skupina uviedla, že koncert musela presunúť pre nepredvídateľné okolnosti. Tie zrejme boli spojené s prípravou ich albumu Doom Days, ktorý sa do predaja dostane už budúci mesiac. Z cd už chlapci stihli vydať trojicu singlov, vrátane najnovšej piesne Joy, ktorú na youtube sprevádza zaujímavý vizuál, plný záberov krás z celého sveta.

Koncert mal pôvodne otvoriť predskokan Lewis Cappaldi, no namiesto neho zaspieva škótsky pesničkár ONR. Slováci sú zvyknutí na to, že na koncerty súčasných hviezd mimo letných festivalov väčšinou cestujú do Viedne či do Prahy. Tentokrát však budú môcť zažiť skvelú atmosféru aj u nás doma.

Ak ešte nemáte kúpené lístky na koncert, môžete tak urobiť na stránke festivalu Pohoda, ktorý tento koncert zastrešuje. Cena jedného lístku je 35 eur. Túto príležitosť by ste si určite nemali nechať újsť, pretože najbližšie Slovensku sa skupina priblíži až v auguste na maďarskom festivale Strand. Potom už skupinu čaká niekoľkomesačné turné po USA.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.