Štart do novej módnej sezóny: 58 000 návštevníkov na jarnom Late Night Shoppingu v Parndorfe!

26. marca 2019
4768
 

V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf odštartovala jarná sezóna 21. marca na obľúbenom Spring Late Night Shoppingu. Zľavy až do mínus 80 percent na luxusné, štýlové a dizajnérske značky ako Patriza Pepe, Aigner, Coach, Nike a mnoho ďalších, predĺžené otváracie hodiny od 8:30 do 21:00 a pestrý program pre celú rodinu prilákali do Designer Outletu Parndorf 58 000 návštevníkov.

Jarný program plný zábavy

Pod heslom „Jar vitaj!“ sa McArthurGlen Designer Outlet Parndorf predviedol v novom šate: 40 000 kvetov premenilo centrum na more kvetov. Motýle a pastelové prvky zdobili outlet a vytvorili jarný raj. Zaslúženú prestávku pri nákupoch si užívali milovníci módy v útulných chill-out zónach, ako aj v mnohých food truckoch ako Radatz, Seereufel a Austrian Food Trucks. Kapely Scifidelity-Orchestra a Buena Banda, ako aj tanečná skupina Dance Crew poskytli návštevníkom výnimočné zážitky.

„Skvelé ponuky luxusných, dizajnérskych a lifestylových značiek a pestrý zábavný program sú hlavné lákadlo úspešného Spring Late Night Shoppingu. Tento rok bol tento deň opäť veľkým úspechom, do Designer Outletu prišlo 58 000 hostí, z čoho sme nadšení. Návštevníci z Viedne a okolia, Slovenska, Maďarska ako aj zahraniční návštevníci boli súčasťou našej jarnej nákupnej párty a užili si skvelú atmosféru,“ hovorí Mario Schwann, manažér centra McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Pôsobivé dojmy zo Spring Late Night Shopping v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Zdieľaj článok:

Comments are closed.