Karlie Kloss to rozbalila naplno – tomu sa hovorí „Statement“

23. októbra 2018
4770
 

Topmodelka Karlie Kloss je žena činu! Za posledný týždeň sa stihla vydať, odcestovať na svadobnú cestu a dnes už trénovala v novej športovej kolekcii, ktorej je spoluautorkou. aby jej nestačilo, v populárnej americkej šou Project Runway nahradí staršiu kolegyňu z branže, Heidi Klum.

Mladej úspešnej topmodelke Karlie ide karta! Niet divu, že ju portál Models.com označil za „zlatý štandard modelingu“ – žena čo má dokonalý výzor, postoj, a vie vyzdvihnúť veci na nový level. Karlie je vášnivou počítačovou programátorkou, športovkyňou a snaží sa inšpirovať dievčatá a ženy, aby sa nebáli a vyskúšali si tento „mužský svet“ na vlastnej koži. Ako zhodnotila na uvedení novej kolekcie adidas statement – pri tréningu sa cíti vo svojom živle, možno preto je jej najobľúbenejším kúskom podprsenka „don´t rest bra“.

View this post on Instagram

10.18.2018 ❤️

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Karlie Kloss so svojim novomanželom Joshoum Kuschnerom zvolili na sobáš magický dátum 18.10.2018. Svadba prebehla v kruhu najbližších a z Karlie bola naozaj krásna a šťastná nevesta. Na medové týždne si odbehli len na krátkych 48 hodín. Topmodelku čakali totiž pracovné povinnosti. V šou Project Runway nahradí v ďalšej sezóne moderátorku a producentku  Heidi Klum. Karlie bola zjavne verným fanúšikom šou. “Nemohla by som byť viac nadšená z novej úlohy v relácii, ktorá ponúka platformu pre mladých ašpirujúcich amerických dizajnérov, a umožniť im plniť si svoje podnikateľské sny.”

Zdieľaj článok:

Comments are closed.