Veľkolepý návrat Spice Girls!

6. novembra 2018
3982
 

Toto nie je žiaden vtip! Najslávnejšia dievčenská formácia všetkých čias včera večer ohlásila comeback. Britská skupina Spice Girls sa na scénu vráti už budúci rok. Má to však jeden háčik.

Spomínate si na päticu dievčat v zložení Victoria Beckham, Mel B, Emma Bunton, Melanie C a Geri Halliwell? Potom by ste si do kalendára mali dobre poznačiť túto sobotu, kedy sa začne predaj lístkov na koncertné turné vo Veľkej Británii. Séria koncertov odštartuje 1. júna v anglickom Manchesteri.

Fanúšikovia sa však budú musieť uspokojiť so štvoricou dievčat na scéne. Kontroverzná Victoria Beckham už viac nechce byť speváčkou a o návrate za mikrofón ju nepresvedčili ani dlhoročné dohady zvyšných členiek. „Dnešok je pre dievčatá špeciálny, pretože oznámili termíny spoločného turné. Tentokrát sa k mojim dievčatám nepripojím, ale byť súčasťou Spice Girls pre mňa bola dôležitá súčasť života. Želám im počas turné veľa lásky a zábavy,“ napísala včera na svojom Instagrame Victoria Beckham.

Tak či onak, informácia o návrate Spice Girl urobila veľkú radosť miliónom ľudí po celom svete. Nadšená je aj britská speváčka Adele, ktorá na svojom Instagrame zdieľala spomienkovú fotografiu zo svojho detstva. Počas koncertov zaznejú najväčšie hity tejto legendárnej skupiny. Chýbať určite nebude Wannabe, Viva Forever či Goodbye.

View this post on Instagram

HA! This is how I feel right now! I AM READY ✌?

A post shared by Adele (@adele) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.