Romantická kolekcia Simone Rocha x H&M je konečne v predaji!

11. marca 2021
3187
 

Každoročná dizajnérska kolekcia H&M je späť! H&M sa tentokrát spojilo s návrhárkou Simone Rocha. Kampaň, ktorá sprevádza uvedenie novej kolekcie natočil Tyler Mitchell vo svojom charakteristickom optimistickom štýle. Autor vyzýva ľudí, aby vstúpili do sveta Simone Rocha x H&M, a zažili pocit komunity, silnej ženskosti a zbližovania, ktorý je základom kolekcie. Všetky kúsky sú v predaji exkluzívne na hm.com už od 11. marca.

Tváre novej kampane sú dynamickí jedinci, ktorých schopnosti, rozhľad a jedinečnú krásu Rocha obdivuje. Herci Daisy Edgar-Jones a Micheal Ward, obaja vychádzajúce hviezdy, sa predstavia po boku hlavnej tanečníčky kráľovského baletu Francescy Haywardovej, umelkyne Faye Wei Wei, podmanivých modeliek Mouchette Bell a Aramish Mangi a priekopníckej hudobníčky Kelsey Lu – ktorá tiež poskytla nádherný soundtrack pre kampaňový film. Súčasťou sú aj osobnosti, ktoré sú často prítomné vo svete Simone Rocha, či už na jej prehliadkach alebo snímkach, ako napríklad modelka Tess McMillan a sestry, Adwoa Aboah a Kesewa Aboah, prvá aktivistka a modelka, druhá umelkyňa a modelka.

Kampaň bola natočená v historickom Great Dixter House and Gardens v Northiam, vo východnom Sussexe v Anglicku a ukazuje momenty, ktoré sú súčasťou zdieľania jedla a voľného času; príprava a plánovanie, prestieranie, prezentácia čerstvých produktov a oddych. Kampaň bola vytvorená za pomoci mnohých dlhodobých spolupracovníkov Simone Rocha; stylista Robbie Spencer, vizážista Thomas De Kluyver a vlasová stylistka Cyndia Harvey. Scénografiu vytvoril David White a dáva do pozornosti inštalácie, ktoré sa stali typickými pre obchody a vizuály Rocha, a dominantné textílie, ktoré sa často objavujú na Mitchellových fotografiách.

„Chcela som, aby kampaň zachytila ducha a komunitu predstaviteľov, rovnako ako samotnú kolekciu. Požiadala som Tylera a všetkých týchto inšpiratívnych ľudí, aby preskúmali prirodzené vzťahy medzi priateľmi, prírodou, rodinou a ženskosťou. Chcela som vytvoriť niečo prirodzené, hravé a poetické v nádhernom Great Dixter,“ prezrádza Simone Rocha.

„Myslím si, že Simone Rocha je dokonalým návrhárom, ktorý v tejto chvíli ponúka túto kolekciu, a osobnosti v tejto kampani skutočne zachytávajú jej otvorenú, živú víziu módy a krásy. Simone chápe silu vysnívaného oblečenia, ale vytvára kolekcie, ktoré sa držia pri zemi a je si dobre vedomá reality ľudských životov. Dúfam, že táto kolekcia a kampaň ponúknu chvíľkový únik, ale tiež vykúzlia šťastné spomienky a pocit nádeje, že si budeme môcť byť všetci opäť nablízku,“ dodáva Ann-Sofie Johansson z H&M.

Kolekcia Simone Rocha x H&M obsahujúca dámske, pánske a detské oblečenie, prezrieť a zakúpiť jednotlivé kúsky si môžete exkluzívne na hm.com 11. marca.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.