Brit Awards 2019: Módna polícia z červeného koberca

22. februára 2019
4483
 

V stredu večer sa v londýnskej O2 aréne odovzdávali prestížne ceny Brit Awards. Tak, ako každý rok, aj tentokrát sem zavítalo množstvo hviezd hudobného sveta. Na červenom koberci sa to samozrejme hemžilo množstvom krásnych speváčok.

Medzi najväčšie hviezdy 39. ročníka Brit Awards patrila nepochybne americká speváčka Pink, ktorá sa mohla tešiť zo zisku špeciálnej ceny za svoj výnimočný hudobný prínos. Z britských hviezd si najväčšiu pozornosť vyslúžila speváčka Dua Lipa, ktorá vyhrala v kategórii Najlepší britský song s piesňou One Kiss.

Pink

Pink je na scéne už 19 rokov, no stále patrí medzi mimoriadne obľúbené speváčky. Obdobie najväčšej slávy má už síce za sebou, no s počtom hitov ktoré má, sa vôbec nemusí báť nedostatku fanúšikov. Na Brit Awards všetkých prekvapila pomerne jednoduchým outfitom. Žlté šaty a kožená bunda by zrejem našli uplatnenie aj mimo prestížneho odovzdávania cien. Treba však uznať, že 39-ročnej hudobníčke tieto kúsky mimoriadne pristali!

View this post on Instagram

The Brits

A post shared by P!NK (@pink) on

Anne-Marie

V pomerne netradičnej róbe sa ukázala speváčka Anne-Marie. Čoraz úspešnejšia hviezda britského popu si obliekla jednoduché biele kokteilové šaty, ktoré oživila obrovským zvrškom v odtieňoch fialovej a ružovej. celková vizáž 27-ročnej hudobníčky dopadla na výbornú. Potvrdilo sa pravidlo o tom, že menej je niekedy viac.

View this post on Instagram

@tomokoizumi ?? @bulgariofficial

A post shared by ANNE♥MARIE (@annemarie) on

Dua Lipa

Jednou z najkrajších dám večera bola charizmatická Dua Lipa. Tá počas ceremónie vystriedala hneď niekoľko šiat. Najväčšiu pozornosť však pútala v ružovo-čiernej róbe z obrovským dekoltom, v ktorej vyzerala bezchybne. V skutočnosti však nešlo o šaty, ale o odvážne čipkované body a ružovú maxi sukňu.

View this post on Instagram

? @brits 2019 ?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Little Mix

Ak mal niekto pocit, že je na červenom koberci nedostatok krásnych žien, tak svoj názor určite zmenil po tom, ako sa zjavili dievčatá zo skupiny Little Mix. Kým väčšinou si dievčatá na oficiálne eventy obliekajú podobné outfity (čo napokon spravili pri spoločnom vystúpení), tak na Brit Awards dorazili každá v úplne iných šatách či už štýlovo, strihovo, alebo farebne. Dievčatám to skutočne pristalo a je ťažké zvoliť, ktorá vyzerala najlepšie.

View this post on Instagram

BRITs 2019 ✨

A post shared by Little Mix (@littlemix) on

Grace Chatto

Fanúšikov skupiny Clean Bandit určite potešila prítomnosť ich speváčky Grace Chatto. Ružovovlasá kráska vyzerala v kombinácii s honosnou róbou ako práva princezná. Chýbala už len korunka na hlave!

Zdroj: Instagram.com

Zdieľaj článok:

Comments are closed.