Veľký návrat Stinga do Bratislavy! Viete kto s ním zaspieva?

15. mája 2019
3978
 

Už je to takmer rok, odkedy Sting u slovenského publika zabodoval so svojou šou, priamo na nádvorí bratislavského hradu. Tentokrát sa do Bratislavy vráti so šou, počas ktorej predstaví svoje najväčšie hity, ale aj skladby z nového albumu My Songs.

Minulý rok Sting svojich fanúšikov prekvapil s albumom 44/876, ktorý nahral spoločne so Shaggym. Práve spomínaná reggae ikona so Stingom absolvovala aj minuloročné turné a koncert v Bratislave. Tohtoročná séria koncertov sa naopak bude niesť v rockovom duchu. Sting si pre fanúšikov pripravil nové aranžmány svojich hitov a novinky z albumu MY SONGS.  Štúdiovka uzrie svetlo sveta už 24.mája 2019. Z priestorov bratislavského hradu sa tentokrát Sting presunie rovno na Zimný štadión Ondreja Nepelu, kde zaspieva 30.6.2019.

Bratislavský koncert otvorí anglická skupina Wild Front

Tohtoročné turné sa Sting rozhodol osviežiť špeciálnymi hosťami. Anglická spevácka hviezda v každej krajine naplánovaného turné  ponúkne iného hosťa.  Pre slovenské publikum si vybral kapelu zo svojho rodného anglicka- Wild Front. Štvorica talentovaných muzikantov pochádza zo Southhampton a na konte majú dva vydané albumy Stripped Physics.  Členovia skupiny Andy-Joe Connell, Josh Betteridge, Jack Williams, Mike Flowers zachovajú rockovú myšlienku Stingovho koncertu a publiku zahrajú vlastné indie-rockové piesne.

Ak si chcete stingov koncert užiť na vlastné oči, nemali by ste dlho váhať, pretože lístky už sú takmer vypredané, „Pre veľký záujem sme do predaja pridali ďalšie vstupenky na Stingov bratislavský koncert. Po vypredaní týchto vstupeniek už nebude možnosť rozšíriť hľadisko o ďalšie miesta,“ informovala Janka Marczellová, PR manažérka agentúry VIVIEN.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.