Vychádzajúcu hviezdu Karin Ann nezastaví ani koronavírus. Fanúšikov potešila novým singlom Zrkadlo

16. apríla 2020
2664
 

Začiatkom marca na slovenskú hudobnú scénu vstúpila nová speváčka, ktorá si hovorí Karin Ann. Iba 17-ročná Slovenka svoju kariéru odštartovala so skladbou s raperom Majselfom. Teraz Karin ostáva podobne ako väčšina Slovenska doma.  Svojich fanúšikov sa však rozhodla potešiť a spríjemniť im domácu karanténu novým singlom s názvom Zrkadlo.

Už je to zhruba mesiac, čo sa naša práca, škola, ale aj iné voľnočasové aktivity presunuli domov. Za normálnych okolnosti by sme si užívali jarné dni. Aktuálna situácia nám to však neumožňuje. Kým väčšina hudobníkov svoje pracovné aktivity musela stopnúť, tak mladá slovenská speváčka Karin Ann aj v tomto období vydáva novú skladbu.

Pre mňa táto skladba znázorňuje to, že všetci majú nejakých svojich démonov, či už o nich hovoria alebo nie, či už sa to týka vzťahov (či romantických či platonických) alebo názorov ľudí alebo úzkosť,“ vysvetľuje Karin posolstvo druhého singla Zrkadlo. „Na konci dňa si je ale každý sám najväčším démonom,dostáva sa k pointe svojej novej skladby a dodáva, že ani ona sama nie je výnimkou a tiež čelí vlastným vnútorným démonom.

„Singel  Zrkadlo pre Karin Ann je druhý v poradí v našej ceste k hudobnej originalite,“ hovorí na margo skladby Karinin dvorný producent Tomi Popovič. „S mojím tímom Fillipianom a Nikol Kassel sme v spolupráci s Karin vytvorili originálny sound a tematicky zaujímavý text a zároveň zachytili hitovosť v melódiách. Teším sa z tohto songu,“ dopĺňa Tomi.

Ako Karin prezrádza, singel Zrkadlo mal pôvodne vyjsť v sprievode nového videoklipu. Pár dní pred nakrúcaním, však ochromil verejný život u nás korona vírus, preto Karin čelila rovnakej otázke, akej v týchto dňoch čelia jej kolegovia umelci po celom svete – presunúť projekt na neskôr alebo pokračovať v práci? Karin sa rozhodla pokračovať a tak singel Zrkadlo na teraz podčiarkla vydareným lyric videom.  „Mnohí umelci teraz hľadajú rôzne alternatívne riešenia a cestičky, ako v aktuálnej situácii nestrácať čas a pracovať v rámci možností ďalej. Karin to vyriešila takto. Kto vie, možno neskôr, keď sa bude pesnička fanúšikom veľmi páčiť, tak sa dočká aj toho pôvodne plánovaného videoklipu,“ dodáva dvorný producent speváčky Tomi Popovič.

Zatiaľ čo v týchto dňoch už Karin posiela do sveta svoj druhý singel Zrkadlo, jej debutový singel Ruky preč sa medzičasom stihol na youtube priblížiť k hranici pol milióna vzhliadnutí – ako nováčik na scéne teda jednoznačne zaujala. Karin dnes, s odstupom času úprimne priznáva, že nával pozitívnych reakcií na jej debutový počin ju príjemne prekvapil. „Feedback bol poväčšine pozitívny a celkovo to koľko ľudí počulo tú pesničku mi príde priam až nereálne. Je to dosť surreal feeling; nikdy som si nemyslela, že moja prvá pesnička dostane také dobré reakcie a takú podporu…“  hodnotí Karin prvý feedback na svoju tvorbu od verejnosti, kolegov i médií.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.