Grilovacej sezóne zdar!

10. júna 2019
3589
 

Tešíte sa z nástupu leta a tropických teplôt? Isto, horúce počasie má svoje nevýhody, ale predstavte si tie fantastické špeciality z grilu, posedenia na terase či na záhrade a krásne letné večery. Nachystajte sa na ďalšiu grilovaciu sezónu!

 

Grilovanie je čoraz populárnejšou záľubou a nie je sa čomu diviť. Je to ideálna príležitosť pre stretnutia s priateľmi alebo posedenie s rodinou. Navyše, obsluha grilu je veľmi jednoduchá a pokrmy, ktoré na ňom pripravíme, vynikajúco chutia. Správne vybavenie je základom dobrého výsledku, preto by sme pri výbere grilu mali byť starostliví. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu, ktorý nájdete v ASKO-NÁBYTOK. Či už siahnete po klasických griloch na drevené uhlie alebo po elektrických alebo plynových, to je len a len na vás.

 

Grilovanie sa nezaobíde ani bez kvalitného riadu a kuchynských pomôcok, ktoré tiež zoženiete v predajniach ASKO-NÁBYTOK. V lete dobre padne domáca limonáda či osviežujúci miešaný drink, ktorý si môžete pripraviť do setu Libera. K mäsu sa skvele hodia aj rôzne šaláty. Tie si môžete pripraviť vopred a uskladniť ich do praktických uzatvárateľných šalátových misiek.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.