Mikrodrink Waterdrop sa spojil s rakúskou návrhárkou Lenou Hoschek

30. júla 2019
4206
 

Obzvlášť v lete by sme mali myslieť na dôležitý pitný režím. Pri návale povinností častokrát na to zabúdame a môže nás to stáť poriadne draho. Vďaka spolupráci obľúbenej značky mikrodrinkov Waterdrop s rakúskou návrhárkou Lenou Hoschek , môžete mať svoj obľúbený nápoj vždy poruke aj v štýlovej sklenenej fľaši  z limitovanej edície waterdrop x Lena Hoschek.

Lena Hoschek je celosvetovo známa rakúska návrhárka. Jej tvorba sa vyznačuje predovšetkým navrhovaním tradičných rakúskych krojov – tzv. dirndlov, ale venuje sa aj bežným módnym kolekciám. Jej tvorba je špecifická najmä požívaním motívu ovocia, kvetín a hravých vzorov. Lena s nadšením prijala spoluprácu s Waterdrop, vďaka ktorej vznikla jedinečná limitovaná letná edícia – sklenená fľaša waterdrop x Lena Hoschek. Lena sa pri návrhu inšpirovala rozkvitnutou letnou lúkou, ktorú zachytila prostredníctvom jemných kontúr a farebných kvetov ozdobujúcich sklenenú fľašu s bambusovým vrchnákom.

Zdroj: Waterdrop

Limitovaná edícia waterdrop x Lena Hoschek je v ponuke v obmedzenom množstve. Je skvelým doplnkom k letnému outfitu, k plážovej taške alebo ako darček pre kamarátku. V ponuke je teraz v dvoch variantoch Lena Hoschek Set, kde ti Waterdrop okrem sklenenej fľaše pribalí aj Empowermet box v dizajnovom obale vyrobenom zo  100 % biologicky odbúrateľného materiálu PaperFoam. Na výber je aj Lena Hoschek Set PLUS, kde nájdeš v praktickom obale okrem fľaše od Leni Hoschek takmer všetky chute mikrodrinkov. Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.