Nový trend pitia vody! Poznáte Waterdrop?

4. februára 2019
4129
 

Už aj na Slovensko prichádza Waterdrop. Táto malá kocka s bohatou chuťou ovocia prijme aj tých najväčších odporcov k pitiu vody. Waterdrop – mikrodrink, dodá každému poháru vody lahodnú chuť plnú botanických výťažkov a extraktov zo superpotravín z celého sveta.

Nechutí vám voda? Máte problém s tým, že vaše deti neprijímajú dostatok tekutín? V tom prípade by ste mali vyskúšať Waterdrop, s ktorým môžete zmeniť spôsob pitia vody bez plastov, konzervantov, ale s množstvom vitamínov a antioxidantov. Je súčasťou zdravého životného štýlu. Každý pohár vody s Waterdrop sa premení na jedinečný zážitok z chuti plného ovocia. V malej kocke sú zabalené tie najlepšie a najzdravšie ingrediencie zo všetkých kútov sveta. Každý si nájde svoju obľúbenú chuť, či už acai z Brazílie, ázijsky ženšen, moringu z Indie alebo africký baobab.

Waterdrop kocky sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky zabalených. Príprava je pritom veľmi jednoduchá, stačí hodiť 5-gramovú kocku Waterdrop do pohára alebo fľaše vody a vzápätí sa z niečoho tak malého stane niečo tak veľké a bohaté –  ten najlahodnejší drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov. A to všetko je bez pridania cukru.

Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky.

A prečo práve kocka? K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný  a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše. Tajomstvo trvanlivosti malej kocky spočíva v čerstvosti každého ovocia a výťažku rastlín, z ktorých je zložené. Neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky pre zvýšenie trvanlivosti. Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti  bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo.

Zdravý darček na Valentína – Waterdrop RELAX

Jedinečný darček na Valentína, ktorý poteší každého nadšenca zdravého životného štýlu. Waterdrop RELAX je rafinovanou kombináciou arónie a ibišteku, ktoré dopĺňa čerešňa Acerola. Harmonická a dokonalá chuť Waterdrop RELAX je ideálna pre pokojné chvíle po náročnom dni. Je plná vitamínov a antioxidantov.

Waterdrop je v ponuke so širokým sortimentom mikrodrinkov, so sklenenými fľašami, dizajnovými puzdrami na e-shope, ktorý nájdete na stránke www.waterdrop.cz

Zdieľaj článok:

Comments are closed.