Chcete v novom roku začať podnikať?

9. januára 2020
3581
 

Nový rok je za dverami, je čas nových želaní a predsavzatí, ktoré si tak radi prajeme na začiatku roka. Ak potrebujete zmenu, ktorá vás posunie, neváhajte a začnite si plniť želania s Webnode. Či už by ste radi zmenili prácu alebo začali podnikať, bez správnej webovej stránky sa nezaobídete.

Na trhu je množstvo nových služieb, ktoré ľudia čoraz viac vyhľadávajú. Máme pre vás pár tipov:

Osobný asistent

Alebo takzvaný personal asistent, pozícia, ktorá je v zahraničí nesmierne populárna. Vykonávajú ju väčšinou čerství absolventi alebo ľudia, ktorí sa ešte nerozhodli, čím sa chcú v živote živiť. Ide o pomoc s bežnými prácami v živote veľmi zaneprázdneného človeka, ako je vybavovanie korešpondencie, nákupy, vyzdvihnutie vecí z čistiarne alebo odvoz auta do servisu. Jednoducho pravá ruka svojho šéfa.

Hodinový manžel

Veľmi vyhľadávaná služba, keďže v našom rýchlom svete už nie je čas ani na výmenu žiarovky, navŕtanie klincov alebo zmontovanie nábytku. Hodinový manžel je inak povedané opravár, ktorý pomôže v domácnosti s jednoduchými prácami. Zastúpi tak mužskú silu.

Opatrovateľka

Veľmi obľúbená práca je aj opatrovanie detí, ktoré vyhľadávajú predovšetkým študenti, ktorí majú k deťom veľmi blízko. Stačí už len zodpovedný prístup a dávka trpezlivosti a ak si vás deti obľúbia, budete veľmi žiadaní, keďže pri tejto práci sú dôležité referencie.

Domáci učiteľ

Nemenej vyhľadávanou službou je aj doučovateľ, ktorý pomáha deťom s úlohami a pripravuje ich na skúšky alebo prijímacie pohovory. Okrem obľúbených cudzích jazykov sú to aj ďalšie predmety, ako je matematika či fyzika. Dôležité sú nielen znalosti v konkrétnom predmete, ale aj prirodzený pozitívny vzťah k deťom, tak aby doučovanie nebola len druhá škola.

Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek profesiu, je dôležité mať správnu webovú stránku, kde predstavíte svoje danosti a zručnosti, v ktorých vynikáte. Osobnú webovú stránku na Webnode si veľmi jednoducho vytvoríte za pár minút a to úplne zdarma. Zvolíte si dizajn, ktorý sa vám páči, farbu, písmo jednotlivých údajov a nezabudnite aj na vhodný názov. Určite netreba zabudnúť na referencie, ktoré ľudí najviac zaujíma, pokiaľ si chcú objednať nejakú službu.

Pridajte sa k viac ako 30 miliónom užívateľov Webnode z celého sveta. Oceníte profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník. V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.