Granola – bezlepkové müsli, ktoré si zamilujete!

26. apríla 2019
3716
 

Power Granola je príjemná zdravá raňajková kaša, na ktorej si pochutí celá rodina. Ochutnajte chrumkavé mandle, quinou, med, kokos a lyofilizované jahody vo výberovej kvalite bez cukru, palmového oleja a konzervantov. Granolu si isto zamilujete!

Hlavný rozdiel oproti klasickému müsli je kvalitný bezlepkový mix ryžových, pohánkových a quinoa vločiek s vyšším obsahom proteínu a vlákniny. Vďaka tomuto základu obsahuje granola menej rýchlych cukrov a uvoľňovanie energie je naozaj postupné. Spoľahnúť sa môžete aj na 100 %-nú čistotu prírodného zloženia. Produkt neobsahuje dochucovadlá, konzervanty ani palmový či iný lacnejší olej.

Power Granola je výsledkom spojenia myšlienky Dušana Plichtu, zakladateľa konceptu POWERLOGY a Silvie Horeckej, autorky známeho portálu Terapia jedlom, odborníčky na tovaroznalectvo a nutričné zloženie produktov. Najväčším pozitívom je originálna a čistá chuť, ktorú výrobca dosiahol na základe detailného testovania a znalostí. „Ak má byť zmena v prístupe k raňajkám udržateľná a zdravá, musí aj chutiť!“ hovorí zakladateľ konceptu Powerlogy. „My v Powerlogy veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto je pre nás vývoj a kvalita produktu dôležitou investíciou a nie len nevyhnutným nákladom.“

Novinku Power Granola nájdete na www.powerlogy.com.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.