Nela Pocisková ohlásila hudobný comeback! Čo hovoríte na jej nový singel?

7. septembra 2020
2966
 

Sympatická herečka a speváčka Nela Pocisková sa na pár rokov zo šoubiznisu stiahla a na očiach verejnosti sa objavovala len sporadicky. Talentovaná blondínka sa totiž naplno chopila úlohy mamičky. Teraz je však odhodlaná opäť sa vrátiť do pracovného kolobehu, ktorý odštartovala novým singlom Bez teba.

Nelu Pociskovú zrejme nikomu netreba predstavovať. Rodáčka z Bratislavy je známa z divadelných dosiek a tiež z televíznych obrazoviek. Nemalú pozornosť si však počas svojej kariéry získala aj ako speváčka. V roku 2013 vydala svoj debutový album War, z ktorého pochádza aj jej veľký hit So In Love, Mysterious Boy a skladba Neviem sa nájsť, ktorú preslávil seriál Búrlivé víno.

Fanúšikovia 29-ročnej mamičky majú po rokoch opäť dôvod na radosť. Nela sa totiž rozhodla ze opráši hudobný mikrofón a skladbou Bez Teba hlási veľký comeback. „Vždy som chcela robiť svoje vlastné veci a niečo na tomto svete zanechať. Pesničku mi zložila Zuzka Mikulcová, ktorej táto skladba niekoľko rokov ležala v šuflíku. Ja som v štádiu, že si už píšem texty aj sama, no ešte mi neprídu použiteľné,“ prezradila Nela v rozhovore pre Teleráno. Pocisková priznala, že už má nahratých niekoľko skladieb, ktoré by sa mali objaviť na jej druhom albume.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.