Kylie Jenner: Tehotenstvo ma zmenilo

14. septembra 2018
4712
 

Milovaná a nenávidená. Taká je Kylie Jenner z klanu Kardashianiek, ktorá sa pred pár mesiacmi stala matkou prvorodeného syna Stormiho Webstera. O tehotenstve prehovorila pre najnovšie číslo britského magazínu Glamour.

Kylie Jenner sa vo veku 21-rokov môže pochváliť úspešnou kariérou a množstvom fanúšikov. Za najväčší dar vo svojom živote však považuje svojho prvorodeného syna, ktorého otcom je 26-ročný rapper Travis Scott.

„Tehotenstvo vo veľmi mladom veku úplne zmenilo moje telo. V skutočnosti mi to vôbec nevadí. Bolo to úžasné a šla by som do toho znovu. No viete, moje prsia sú trikrát väčšie, to ma trápi. Mám na nich strie a cítim, že moje brucho nie je také, ako predtým,“ priznala brunetka.

Úspešná podnikateľka

Napriek tomu, že Kylie žije usporiadaným životom, stále musí čeliť posmeškom svojho okolia. Jej kozmetická značka Kylie Cosmetics dnes patrí medzi tie najúspešnejšie na trhu a mladej kráske sa na účet hrnú milióny dolárov ročne.

„Stále sa na mňa sype obrovské množstvo negatívnych vecí. Samozrejme, že to vnímam, ale už som si vytvorila hrošiu kožu. Nič z toho netrvalo tak dlho, aby som sa cez to nedostala. Vždy keď sa o mne objaví nejaký zlý príbeh alebo klebeta, viem, že to prejde,“ odkázala Kylie svojim hejterom.


Foto: Glamour UK

Zdieľaj článok:

Comments are closed.