Veľký návrat Alicie Keys. Starne vôbec?

24. septembra 2020
2551
 

Americká speváčka Alicia Keys patrila v prvej dekáde tohto storočia medzi najúspešnejšie speváčky. Neskôr ju síce na popredných priečkach hudobných hitparád vystriedali Rihanna, Katy Perry či Dua Lipa, no Alicia ostala hudbe verná dodnes. Minulý týždeň vydala svoj siedmy štúdiový album Alicia, z ktorého pochádza aj jej nový singel Love Looks Better. 

Ak by svet neochromila pandémia koronavírusu, nový album Alicie Keys by sme počuli ešte v marci. Z pochopiteľných dôvodov však vydanie svojho albumu, podobne ako mnoho jej kolegov preložila. Rovnaký osud stretlo aj jej koncertné turné, ktoré sa odsunulo na budúci rok.

Rodáčka z New Yorku na svojich fanúšikov nezabúda ani v týchto neľahkých dňoch a do sveta vypúšťa v poradí už siedmy singel z jej nového albumu. V minulosti bolo veľa skladieb od talentovanej Keys s trpkou príchuťou nevydarenej lásky. Teraz je to však presný opak, nakoľko ide o mimoriadne pozitívnu skladbu, ktorej vôbec nemusíte rozumieť k tomu, aby vás Alicia naladila na pozitívnu nôtu.

Ešte viac než samotná skladba možno vašu pozornosť upúta videoklip, v ktorom Alicia vyzerá, ako keby zvrátila proces starnutia. Čoskoro 40-ročná hudobníčka vyzerá aj bez zbytočných nánosov make-upu ako jej o dekádu mladšie kolegyne, ktoré majú za sebou niekoľko chirurgických zákrokov.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.