Prvá kolagénová zmrzlina na Slovensku

2. augusta 2021
1689
 

Máš rád zmrzlinu? Vďaka kombinácií lokálnych surovín vznikla prvá kolagénová zmrzlina na Slovensku, ktorú si určite zamiluješ. Jedinečnú zmrzlinu od Powerlogy si môžete vychutnať až do konca leta.

Ak patríte medzi milovníkov zmrzliny, určite dobre poznáte obľúbenú bratislavskú zmrzlináreň KOUN. Tá spoločne so slovenskou značkou funkčných potravín Powerlogy vytvorila mrazivú dobrotu pre veľkých aj malých. Vďaka poctivo vyberaným surovinám si ju môžete vychutnať aj bez zbytočných výčitiek.

Jedinečnú kolagénovú zmrzlinu môžete vyskúšať každý piatok, sobotu a v nedeľu až do konca leta v prevádzke Koun v centre hlavného mesta. Na výber máte dvojicu príchutí – Vegan smotana s kešu a marhuľami a Biela čokoláda s kurkumou, kolagénom a kúskami čokolády.

ä

Ak by ste chceli vyskúšať aj iné pochúťky od slovenskej značky Powerlogy, nájdete ich v jednom z predajných Kioskov, ktoré nájdete po celom Slovensku. Rozmiestnené inovatívne kiosky disponujú viacerými funkciami, ktoré v bežnom výdajnom automate nenájdete.

Kiosk má obrazovku, kde si fanúšik funkčných potravín môže vyhľadať podrobné informácie o výrobku. Je to podobné ako na stránke e-shopu, kde okrem informácií o produktoch nájdete aj video recepty a inšpirácie od ambasádorov značky. „Chceme, aby ľudia mali prístup aj ku zdravým a funkčným snackom, ktoré ich zasýtia a dodajú im zdravú energiu. Naše produkty dokonca spĺňajú kritériá najvyššej svetovej kvality a neobsahujú žiadne pridané konzervanty, „éčka“, palmový olej, lepok, či laktózu,“ dopĺňa Dušan Plichta.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.