Selena Gomez dáva bodku za krutým vzťahom s Justinom Bieberom

27. júla 2020
2574
 

Americká speváčka Selena Gomez dnes patrí medzi najúspešnejšie popové speváčky. V minulosti sa však pozornosť okolo jej mena točila skôr kvôli vzťahu s kanadským spevákom Justinom Bieberom. Dvojica sa spolu niekoľko krát rozišla a neskôr dala opäť dokopy, no napokon sa ich cesty definitívne rozišli. S odstupom času je jasné, že práve Selena tento rozchod znášala oveľa horšie. Teraz dokonca priznala krutú pravdu o tom, ako to v ich vzťahu fungovalo.

Vzťah Seleny Gomez a Justina Biebera vyzeral na oko ako dokonalý. Nikto preto nechápal, keď došlo k ich prvému rozchodu. S odstupom času je však jasné, že mimo objektívov zvedavých fotografov vôbec nešlo o taký rozprávkový príbeh.

Selena je už z najhoršieho vonku, preto bez ťažkého srdca priznáva, že v minulosti bola obeťou emocionálneho týrania. Práve kvôli tomu sa k nemu v minulosti viac krát vrátila, aj keď vedela, že robí chybu. O ukončení vzťahu, ktorý už dávno nefunguje Selena spieva aj v skladbe Past Life, ktorú naspievala spolu s Trevorom Danielom „Minulá noc bola poslednou nocou môjho minulého života. Nikdy ťa nenechám spoznať ma. Sedím tu, rozprávam sa so sebou. Premýšľam ako som ťa využívala, bolal to jediná vec, na ktorú som bola zvyknutá,“ odznie v skladbe Past Life.

Táto skladba vychádza len pár mesiacov od doby, kedy Selena pre NPR prezradila, že vo vzťahu s Bieberom bola obeťou emocionálneho týrania. „Je nebezpečné zostať v mentálnom spojení. Nechcem byť neúctivá, ale mám pocit, že som sa stala obeťou určitého zneužívania. Musela som nájsť spôsob ako tomu porozumieť a dospieť. Musela som pochopiť rozhodnutie, ktoré som robila. Aj keď sa tým nechcem zaťažovať zvyšok svojho života, som skutočne hrdá na to, že môžem povedať, že sa cítil najsilnejšou, aká som kedy bola a našla som spôsob, ako to prekonať.“

Selena bez okolkov priznala aj to, že je stále pod dohľadom lekárov a užíva lieky, vďaka ktorým sa aj po duševnej stránke cíti lepšie. „Mám dni, kedy je pre mňa ťažšie vstať z postele alebo mám veľké záchvaty úzkosti. To všetko sa stále deje. Cítila som, že isté veci neboli ukončené tak, ako si zaslúžili. Prijala som to, ale viem, že som nejakým spôsobom potrebovala povedať pár vecí. Bolo to veľmi ťažké a som rada, že je koniec.“

Zdieľaj článok:

Comments are closed.