Skvelú chuť kávy si môžete vychutnať aj doma. Nespresso prináša online semináre!

20. mája 2020
2546
 

V dôsledku pandémie koronavírusu bolo zrušených či presunutých viacero eventov. Výnimkou nie sú ani kávové semináre MasterClass značky Nespresso, ktoré sa vždy tešili veľkej obľube a pravidelne dokázali premeniť Nespresso Boutique na miesto zdieľania spoločných zážitkov zo sveta kávy Nespresso. Na týchto stretnutiach s odborníkmi sa členovia Nespresso Clubu vždy dozvedeli zaujímavosti o káve, jej pôvode či ideálnej príprave. Spoznať novinky zo sveta kávy a naučiť sa pripraviť chutný drink však teraz môžete aj z pohodlia domova.

Obľúbené kávové semináre sú vzhľadom na okolnosti vo svojej tradičnej podobe stále nerealizovateľné. Značka Nespresso sa aj napriek tomu chce stretnúť so svojimi priaznivcami a spoločne si užiť nadšenie z prémiovej kávy a preto v týchto dňoch prináša inovatívne MasterClass, ktoré bude vysielať online na sociálnych sieťach. Séria štyroch stretnutí sa začala 13. mája na Instagramovom profile Nespresso.sk. Tešiť sa môžete na Nespresso Coffee ambasádorku Michaelu Illíkovú a Coffee referenta Víta Zákosteleckého, ktorí predstavia jedinečné chuťové profily vybraných káv.

Predovšetkým však predstavia nečakané chuťové spojenia káv a vybraných dezertov, syrov, bylinkových krekerov, alebo ovocia. Aj keď sa tieto kombinácie môžu zdať neobvyklé, odborníci značky Nespresso ukážu, ako na to a vysvetlia, prečo aj kontrastné chute dokážu vytvoriť prekvapivo skvelý chuťový efekt. Na teplejšie dni online MasterClass ponúkne aj perfektnú receptúru na osviežujúci domáci miešaný drink s kávou, grapefruitovým sirupom Monin a tonikom.

Svoju vlastnú cestu experta na kávu tak môžu sledovatelia vďaka Nespresso zahájiť z pohodlia domova. Na online Nespresso MasterClass sa o svete kávy vďaka odborníkom značky Nespresso, naučia to najlepšie. Je to naozaj jedinečná príležitosť!

Michaela Illíková, Coffee Ambassador Nespresso CZ & SK: Svoju vášeň pre kávu Michaela objavila už v roku 2006, kedy sa stala súčasťou mini tímu Nespresso a podieľala sa na vstupe značky Nespresso na český trh. Počas svojej profesionálnej kariéry stála za rozvojom prvého butiku v Parížskej ulici a svoje uplatnenie neskôr našla aj v riadení Nespresso&You. Jej cestovateľský duch ju doviedol na kávovníkové plantáže a odbornosť na pozíciu Coffee Ambassadorky od roku 2016. Zdieľa svoje skúsenosti a nadobudnuté vedomosti so širokou plejádou milovníkov kávy, sprevádza novinárov a partnerov na ďalekých cestách po kávovníkových plantážach, ale rovnako rada sa s nimi stretáva počas najrôznejších lokálnych príležitostí a degustácií. Svojou energiou a nadšením obdarúva aj návštevníkov pražského Nespresso Experience Centra, ktoré je jej druhým domovom a ktoré navštívi ročne približne 3000 hostí.

Vít Zákostelecký, Coffee Referent Nespresso: Vítkova cesta so značkou Nespresso sa začala pred šiestimi rokmi v pražskom Nespresso Boutique Černý Most na pozícii Coffee Špecialista. Dnes sa s ním môžete stretnúť na Boutique v Parížskej ulici, kde je na pozícii Coffee Referenta. Získava a odovzdáva cenné skúsenosti nielen v butiku, ale aj na mnohých významných akciách, napríklad na Karlovarskom filmovom festivale, MBPFW, či na partnerských akciách. Svoju vášeň uplatňuje pri vymýšľaní a prípravách nových kávových receptúr či párovaní jedál ku káve.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.