Poznáte zaujímavé veľkonočné tradície? Napíšte o nich blog!

11. apríla 2019
4766
 

Rozmýšľate nad tým, že začnete blogovať? Ak stále neviete o čom by mohol byť váš prvý článok, máme pre vás skvelý tip. Jar je už tu a príprava na Veľkú noc je už v plnom prúde. Každý kraj Slovenska má však iné zvyky a tradície. Ak je aj vaša sviatočná atmosféra niečom zaujímavá, prečo sa o ňu nepodeliť na blogu?

Blog je dnes pomerne obľúbená a rozšírená platforma na to, ako zdieľať svoj názor so širokým okruhom ľudí. Ak tiež uvažujete nad tým, že by ste začali blogovať, no neviete ako na to, vôbec nemusíte zúfať. Vďaka Webnode si za pár minút vytvorí vlastný blog alebo webovú stránku úplne každý.

Stačí pozbierať nápady, tradície a vychytávky, ktoré máte doma zaužívané, a podeliť sa s okolím. Každá žienka v domácnosti sa poteší radám, ako rýchlo a efektívne umyť okná, napiecť veľkonočného barančeka či namaľovať dokonalé kraslice pre šibačov, ktoré sú pýchou každej gazdinky.

Zdroj: Webnode

Veľmi obľúbenými rubrikami blogov sú recepty zdravých jedál a koláčov, ktoré môžete postupne pridávať. S takýmto dokonalým veľkonočným blogom sa určite podeľte s rodinou a  priateľmi, ktorým stačí poslať link cez email alebo telefón. Ak svoj blog nechcete zdieľať pre každého, môžete ho zamknúť a sprístupniť len registrovaným užívateľom.

Svoj vlastný veľkonočný blog alebo webovú stránku si založíte na Webnode úplne zdarma, navyše získate priestor na serveri vo veľkosti 100 MB a prenos dát s mesačným limitom  do 1 GB. V administračnom systéme si veľmi zvolíte dizajn, farbu, písmo jednotlivých textov a vymyslíte aj vhodný názov vášho veľkonočného webu.

Zdroj: Pixabay

Zárukou kvality Webnode je to, že ich služby dnes využíva viac ako 30 miliónom užívateľov z celého sveta. V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Viac informácií nájdete na stránke www.webnode.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.