Bratislavské módne dni 2019: Jana Jurčenko ani tentokrát nesklamala!

16. apríla 2019
5882
 

Bratislavské módne dni tento rok oslavujú 14. narodeniny. Za tú dobu priniesli na slovenské prehliadkové móla niekoľko zvučných domácich ale aj zahraničných módnych návrhárov. Medzi stálice patrí úspešná slovenská návrhárka Jana Jurčenko.

Honosnú róbu ako z rozprávky by si aspoň raz v živote chcela obliecť každá žena. Dnes už to nie je nič nemožné, pretože presne také šaty šije známa slovenská návrhárka Jana Jurčenko. Šaty z jej dielne sa tešia veľkej obľube v radoch prominentných dám, minuloročná Miss Slovensko Dominika Grecová si dokonca šaty z dielne Jany Jurčenko obliekla počas jednej z disciplín na svetovom finále Miss World 2018.

Kým v minulosti sme boli v tvorbe Jany Jurčenko zvyknutý na pestré farby, tentokrát sa celá kolekcia držala výhradne bielej farby a dočkali sme sa aj trendového nohavicového looku z čipkou. V jednom z modelov sa na móle ukázala aj charizmatická Lujza Straková, ktorá sa v roku 2015 mohla tešiť z titulu Miss Slovensko. Od tej doby patrí medzi tie dámy, ktoré pre slovenskú návrhárku predvádzajú pravidelne.

Foto: Ivan Medveď

Zdieľaj článok:

Comments are closed.