Chcete sa zbaviť stresu? Žiaden problém!

28. januára 2020
3000
 

Začiatok nového roku je ten správny čas na to, aby sme svoju myseľ nastavili na nové výzvy. Zbaviť sa stresu a hektiky, ktoré nám neprospievajú, ale zažívame ich každý deň. Dopriať svojmu telu a mysli chvíle ticha a harmóniu, ktorá je pre rovnováhu tak dôležitá.

Ak máš pocit, že je čas na zmenu, tak na nič nečakaj. Začať môžeš už dnes správnou dávkou relaxu v podobe hodiny jogy alebo pilatesu, kde sa telo uvoľní a pripraví na náročné dni. K rovnováhe výrazne prispieva aj dostatočná hydratácia tela s kvalitným pitným režimom, s ktorým ti pomôže waterdrop so svojou absolútnou novinkou ZEN.

Každý pohár vody s mikrodrinkom ZEN, prispeje k uvoľneniu tela a zároveň aj mysle. Vďaka prírodnej chuti karamboly doplnenej o extrakty z bieleho čaju a citrónovej trávy, ti pomôže odhaliť svoje vnútorné ja a upokojiť celé tvoje bytie. Vychutnaj si každý pohár vody s mikrodrinkom ZEN, ktorý ti pomôže dosiahnuť rovnováhu po náročných pracovných povinnostiach.

Nezabúdaj na dostatočný pitný režim počas celého dňa, hlavne počas aktivít ako sú hodiny pilatesu, jogy alebo prechádzky na čerstvom vzduchu, kedy organizmus potrebuje dodať najviac tekutín. Skvelým tipom je jedinečná sklenená alebo nerezová fľaša waterdrop ZEN s novým dizajnom. Stačí tak vodu doplniť, hodiť mikrodrink ZEN a o svoj kvalitný pitný režim máš postarané. Novinkou sú aj ZEN zelené, porcelánové hrnčeky, ktoré sú pripravené na zdravý drink aj pre tvojich priateľov alebo hostí. Pre dokonalé zladenie je v ponuke aj limitovaná edícia joga podložiek v rovnakom dizajne ako sú všetky doplnky ZEN. Waterdrop sa tak postaral nielen o dokonalú vnútornú, ale aj estetickú harmóniu.

Urob niečo pre seba a dopraj si chvíle harmónie a pokoja s waterdrop ZEN. Svoj mikrodrink nájdeš na eshope alebo v Pop Up Store v bratislavskom Auparku.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.