Angelina Jolie opäť v úlohe zlej kráľovnej!

6. marca 2019
4059
 

Fanúšikovia Angeliny Jolie majú dôvod na radosť! Hollywoodska herečka sa po štyroch rokoch opäť vráti na plátna kín v pokračovaní úspešného fantasy filmu Vládkyňa zla (Maleficent).

Štúdio Disney už dávnejšie ohlásilo, že pripravuje druhý diel rozprávky Vládkyňa zla, ktorý v roku 2014 patril medzi najúspešnejšie snímky. Film dokonca získal nomináciu na Oscarov v kategórii najlepšie kostýmy. Po boku vtedy ešte vydatej Angeliny Jolie sa vo filme objavila aj jej dcéra Vivienne, ktorá si zahrala malú Auroru – Šípkovú Ruženku.

Americká herečka v kostýme zlej Zloriany totiž vyzerala tak hrôzostrašne, že bol problém nájsť malé dievčatko, ktoré by sa Angeliny nebálo. Jedno z dievčatiek sa údajne počas konkurzu po boku charizmatickej Jolie rozplakalo. Angelina svoju úlohu brala ako obrovskú výzvu a všetky nebezpečné scény odohrala sama, bez pomoci kaskadérky, ktorú rázne odmietla. Po nakrúcaní Angelina priznala, že išlo o jej vysnívanú úlohu a na pamiatku si dokonca nechala jeden pár rohov, ktoré vo filme nosila.

Pokračovanie filmu s názvom Maleficent: Mistress of Evil sa do kín pôvodne malo dostať až budúci rok, štúdiá Disney však dnes oznámili, že premiéra sa posúva o sedem mesiacov na 18. október 2020.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.