Rihanna na hudbu kašle. Opäť sa vyzliekla!

5. mája 2020
3688
 

Barbadoská speváčka Rihanna patrí medzi najúspešnejšie speváčky tohto storočia. Svoj posledný album ANTI však vydala v roku 2016. V posledných rokoch sa oveľa viac než hudbe, venuje svojej značke kozmetiky, oblečenia a tiež spodného prádla Savage x Fenty. Práve zvodné prádlo opäť podporila sériou odvážnych záberov.

Vo svete existuje zrejme len málo ľudí, ktorí nikdy nepočuli o speváčke Rihanne. Exotická kráska má na konte množstvo hitov, ako Umbrella, We Found Love, Diamonds či Love On The Brain. Pár týždňov dozadu sme sa síce dočkali skladby Believe It, tu však Rihanna dostala len niekoľko sprievodných vokálov.

Oveľa intenzívnejšie sa 32-ročná v súčasnosti speváčka venuje módnej tvorbe. Jej značka spodného prádla Savage x Fenty veľmi rýchlo z trónu zosadila aj dlhé roky neohrozený gigant Victoria’s Secret, ktorý od minulého roku čelí jednému problému za druhým. Rihanna trafila klinec po hlavičke, cieli totiž na oveľa väčšie spektrum veľkostí, vrátane žien s plus size veľkosťou. Napokon ani Riri už dávno nie je vyziabnutou modelkou. Ženskú postavu hrdo ukazuje aj na najnovších záberoch.

V prípade novej kolekcie ide o ďalšiu, v poradí už druhú spoluprácu Rihanny a amerického módneho dizajnéra Adama Selmana. Vôbec pritom nejde o náhodnú spoluprácu. Rihanna totiž Adama považuje za jedného zo svojich najlepších priateľov. Spoločne tak priniesli kolekciu drzých a hravých štýlov prádla, ako stvoreného pre letné noci. Inšpiráciou pre Adama boli pri tvorbe tejto kolekcie elektrické farby neónových svetiel a ženské zobrazenei módy z 80. rokov. Nová letná kolekcia tak odráža modernú a odvážnu ženskosť.

Nohavičky z tejto kolekcie môžete mať za necelých 30 eur. V prípade že zatúžite po korzete, budete si musieť pripraviť viac než 100 eur. Všetky kúsky si pochopiteľne môžete objednať s pohodlia domova na Savagex.com.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.