Dokážu udržať svoje tajomstvá?

27. septembra 2019
3552
 

Spomínate si na uletenú komédiu Spoveď nákupnej maniačky s Islou Fisher v hlavnej úlohe? Film vznikol podla knižného bestselleru od Sophie Kinsellovej. Teraz sa na filmové plátno dostáva jej romantický príbeh s názvom Vieš udržať tajomstvo?, ktorý sa zrejem veľmi rýchlo zaradí medzi osvedčenú klasiku. 

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Práve tejto téme sa venuje aj nová americká komédia kde si hlavnú úlohu zahrá sympatická Alexandra Daddario a charizmatický Tyler Hoechlin. Réžiu filmu mala na starosti Elise Duran, ktorá sa doposial profilovala najmä ako režisérka televíznych seriálov.

Celý príbeh začne naberať obrátky, keď hlavná hrdinka Emma, v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu a vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie a pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste.

Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?! Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.