Film Woodyho Allena po sexuálnom škandále stále v nedohľadne

28. septembra 2018
4504
 

Od roku 1965 dokáže tento unikátny filmár zrežírovať skoro každý rok jeden film. K filmom si píše scenáre a v niekoľkých si aj sám rád zahral. Tohtoročná novinka s názvom – Daždivý deň v New Yorku – nás prenesie do Woodyho obľubeného mesta. Ide o komédiu o dvoch mladých ľuďoch, ktorí prídu do New Yorku, kde sa stretnú s nepriazňou počasia, ale aj s dobrodružstvom.

„Je to ľubostný vzťah. Dážď mi príde romantický. Nanešťastie, počas nášho nakrúcania nepršalo. Musel som si nejaký vyrobiť. – Woody Allen

Škandál ohrozil film

A veru nad Woodym sa zmráka. Herci Timothée Chalamet, Selena Gomez, Rebecca Hall a Griffin Newman sa rozhodli darovať svoje honoráre z filmu po prevalení škandálu. Adoptívna dcéra totiž obvinila Woodyho Allena zo sexuálneho obťažovania.

Premiéra v nedohľadne

Podľa najnovších informácií je otázne, kedy film bude mať premiéru, keďže práva na jeho uvedenie patria spoločnosti Amazon. Tá sa vyjadrila, že dátum premiéry nie je stanovený a to napriek tomu, že pôvodne bol dátum prezentovaný na rok 2018. Hlavné slovo však budú mať diváci a svojou filmovou návštevou dajú najavo, či sa v New Yorku spustí búrka a či Woody Allenovi doprajú zaslúžený filmový dôchodok.

Foto: http://www.woodyallenpages.com

Zdieľaj článok:

Comments are closed.