Ďalšia svadba na obzore: Soňa Skoncová konečne povedala ÁNO!

20. marca 2019
7343
 

Dočkala sa! Sympatická slovenská moderátorka a modelka Soňa Skoncová žije už 17 rokoch vo vzťahu s priateľom Robom Reisom. Dvojica dlhé roky tvrdila, že svadbu nepotrebuje, o to väčšie prekvapenie včera fanúšikovia známej Slovenky prežili.

Soňa Skoncová a jej priateľ Robo Reis sú krásnym príkladom toho, že aj v dnešnej dobe existuje pravá láska. Rodáčka z Prievidze je so svojim partnerom už takmer 20 rokov, vďaka čomu patria medzi najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu. Modelka už viackrát dostala otázku, kedy bude konečne svadba, sama však túto tému viackrát uzavrela s tým, že to k životu nepotrebuje.

Robo Reis sa vzťah s úspešnou Slovenkou sa však rozhodol posunúť do ďalšieho štádia. Počas včerajšieho výletu do  hvezdárne v Los Angeles, kde sa nakrúcal aj film La La Land, požiadal Soňu o ruku. „Netušila som, že práve dnes bude ten deň na ktorý nikdy v živote nezabudnem. Požiadal ma o ruku na mieste ktoré pre nás oboch veľa znamená, na mieste kde sa pozorujú hviezdy pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja. Poviem vám nikdy sme netúžili po svadbe, pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení pretože my “svadbu” žijeme úžasných 17 rokov,“ napísala čerstvá snúbenica k fotografii na Instagrame.

View this post on Instagram

Netušila som, že práve dnes bude ten deň na ktorý nikdy v živote nezabudnem❤️?Moje story už viac nepokračovali a nedozvedeli ste sa či tú lavičku Robko nakoniec obsadil ale myslím, že už teraz je vám to jasné? Požiadal ma o ruku na mieste ktoré pre nás oboch veľa znamená ,na mieste kde sa pozorujú hviezdy pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja. Poviem vám nikdy sme netúžili po svadbe , pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení pretože my “svadbu” žijeme úžasných 17 rokov❤️ PS: Neviem či si viete predstaviť ale absolútne som o tomto jeho čine netušila ,preto som nakrúcala aj tie stories a doteraz nechápem ako to mohol predomnou takto utajiť . Okrem toho som si dala prsteň na pravú ruku pretože som netušila že sa vraj nosí na ľavej ? Ó a aby som nezabudla fotku by sme ani nemali keby okoloidúci počas môjho šoku nevezmú môj mobil a neodfotia nás. Ani si neviete predstaviť ako som im za to vďačná❤️ Ľúbim ťa láska moja @roboreis

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Soňa priznala, že o plánoch svojho budúceho manžela vôbec nič nevedela. Všetko dokonca s vtipným komentárom až do poslednej chvíle nakrúcala na svoje InstaStories. Robo nič nenechal na náhodu a aj pri výbere prsteňa si dal zjavne záležať. Brunetku v jej obľúbenom meste anjelov prekvapil luxusným prsteňom od Tiffany & Co„Prsteň som si dala na pravú ruku pretože som netušila, že sa vraj nosí na ľavej. Ó a aby som nezabudla, fotku by sme ani nemali, keby okoloidúci počas môjho šoku nevezmú môj mobil a neodfotia nás. Ani si neviete predstaviť ako som im za to vďačná.“

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.