Spomínate si ešte na Innu? Rumunská kráska má nový hit!

27. apríla 2020
2746
 

Spomínate si ešte na hity Hot, More Than Friends, 10 Minutes či Sun Is Up, ktoré v úvode minulej dekády patrili aj na Slovensku medzi najranejšie skladby? Rumunská speváčka Inna si vďaka nim zabezpečila cestu do svetových hudobných rebríčkov. Napriek tomu, že v posledných rokoch sa Inna sústredila skôr na španielsky hudobný trh, tento rok pripravuje vydanie nového – anglického albumu, z ktorého pochádza aj jej nový singel Not My Baby.

Svoj debutový album Hot vydala ešte v roku 2009 a vďaka dobre zvoleným singlom sa z nej veľmi rýchlo stala princezná tanečného popu naprieč celou Európou. Dnes má 33-ročná speváčka na konte už 6 štúdiových albumov a spolupráce s J Balvinom, Daddy Yankee či Yandelom. Tento rok by sa fanúšikovia tejto brunetky mali dočkať jej siedmeho štúdiového albumu, ktorého ochutnávkou je aj jej nový singel Not My Baby.

Sviežej tanečnej novinke Inna dopriala video, v ktorom si užíva pokušenie známej rajskej záhrady, kde podla Biblie zhrešili aj Adam s Evou. Inna sa tak po rokoch, kedy sa sústredila najmä ja španielske rytmy opäť vracia ku svojim koreňom v podobe elektronickej produkcie. Pri pohľade na rumunskú krásku už zrejme nikto nepochybuje o tom, že aj ona podľahla „kultu krásy“ a život v šoubiznise ju dohnal k množstvu chirurgických zákrokov.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.