Verili by ste tomu? Známa herečka oslávila 55 rokov!

27. júla 2019
4509
 

Známu americkú herečku, z filmov ako Miss špeciálny agent, Magická posadnutosť, Návrh či Bird Box nikomu netreba predstavovať. Reč je o sympatickej Sandre Bullock, ktorá v roku 2010 za film Zrodenie šampióna získala Grammy a tiež Zlatý Glóbus. Vedeli ste však, že rodáčka z Virginie včera oslávila 55. narodeniny?

Sandra Bullock už niekoľko rokov patrí medzi najlepšie platené hollywoodske herečky. Tento status si drží aj bez zbytočných škandálov, ktorými by na seba upozorňovala. Sandra bola prakticky už od malička predurčená vo hviezdnu kariéru. Jej matka Helga bola operná speváčka a jej otec zas vyučoval spev. Napriek tomu, že Sandra sa pred kameru postavila už v roku 1987, najväčšiu pozornosť jej priniesla komédia Miss špeciálny agent z roku 2000. Film síce získal priemerné recenzie, u divákov však bodoval a pri rozpočte 45-miliónov dolárov získal viac než 212-miliónov dolárov.

Minulý rok Sandra na seba upozornila hneď v dvojici filmov. Najprv v kriminálnej komédii Debbina 8, kde sa na plátne ukázala po boku Cate Blanchett, Anne Hathaway či Rihanny. Tu si zahrala úlohu vodcu zločineckej skupiny, ktorá sa rozhodne kradnúť priamo na preslávenom Met Gala v newyorskom Metropolitnom múzeu. Ak máte pocit, že podobný film ste už videli, tak to nie je žiadna náhoda. Ide totiž o ženskú verziu filmovej série Dannyho jedenástka s Georgeom Clooneym a Bradom Pittom.

V závere roku 2018 sa Sandra objavila v hlavnej úlohe vo filme Bird Box, ktorý bol niekoľko týždňov najsledovanejším filmom na Netflixe. V postapokalyptickom filme Sandra naplno zužitkovala svoje herecké kvality a dokázala, že aj bez zbytočných slov zo seba dokáže podať maximum.

Ak by ste chceli vedieť, ako sa Sandre darí v súkromí, tak sa toho veľa zrejme nedozviete. Ako jedna z mála hollywoodskych herečiek totiž stále nemá Instagram ani facebookovu stránku. Akékoľvek informácie, ktoré o 55-ročnej herečke nájdete preto treba brať s rezervou. V roku 2005 sa síce Sandra vydala za Jesseho Jamesa, s tým sa však už po 5-rokov rozviedla. Od roku 2015 žije po boku fotografa Bryana Randalla, s ktorým spoločne vychovávajú adoptívneho syna Louisa a dcérku Lailu.

Zdroj: People

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.