Cher prespievala známe hity od skupiny ABBA

21. septembra 2018
4336
 

Americká speváčka Cher nepatrí do starého železa. Hudobná legenda sa tento rok po dlhej dobe objavila na striebornom plátne. V kinách sme ju mohli vidieť v pokračovaní úspešného filmu Mamma Mia! Here We Go Again. Po úlohe vo filmovom spracovaní známeho muzikálu sa rozhodla nahrať úplne nový album Dancing Queen.

Nový album 72-ročnej speváčky sa do predaja dostane už 28. septembra. Nepôjde však o žiadne nové piesne, ale o cover verzie známych hitov od skupiny Abba, vďaka ktorej vznikol aj spomínaný muzikál Mamma Mia. Nestarnúca speváčka už stihla zverejniť dvojicu singlov. Prvou skladbou ktorú sme počuli bola Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight), teraz sme sa dočkali videoklipu k piesni SOS.

Štýlové retro video

Retro videoklip, ktorého réžiu mal na starosti Jake Wilson je oslavou ženskej krásy a objavia sa v ňom napríklad Rumer Willis, Betty Who, Trace Lysette, Sabrina Jalees či Vella Lovell. Nový album bude celkovo obsahovať desať pesničiek. Cher ich podporí aj sériou koncertov v Austrálii a USA. Dátumy koncertov pre Európu síce zatiaľ neboli potvrdené, no môžeme očakávať, že speváčka napokon zavíta aj na náš kontinent.

Nestarnúca legenda

Cher už dokonca stihla svoj nový singel SOS zaspievať v šou známej americkej komičky Ellen DeGeneres. Cher si nerobila ťažkú hlavu so spevom a pomohla si s playbackom, treba však uznať, že na svoj vek vyzerá stále skvelo.

Foto: Facebook

Zdieľaj článok:

Comments are closed.