Kultový Matrix, Pán prsteňov či Harry Potter opäť na plátnách kín!

23. júla 2020
2545
 

Spomínate si na to, kedy sme odrátavali mesiace do tej doby, než si na plátnách kín pozrieme ďalšie pokračovanie Harryho Pottera, Batmana, či Matrixu? Maratón týchto filmových sérií si dnes môžeme opäť zopakovať v kinách aj bez zbytočného čakania. Sieť kín CINEMAX si počas leta nechala poradiť aj do svojich fanúšikov a práve vďaka nim sa na plátna kín vracajú najobľúbenejšie filmové série.

Bratislavské kino CINEMAX už minulý týždeň odštartovalo maratón ôsmich filmov o Harrym Potterovi. Vďaka mimoriadne pozitívnej odozve a dopyte aj z iných miest, sa programový tím siete kín rozhodol vrátiť na plátna nielen príbehy najznámejšieho okuliarnatého čarodejníka, ale aj ďalšie štyri úspešné filmové trilógie, ktoré si návštevníci kín vybrali v internetovom hlasovaní.

Diváci sa tak budú môcť vydať na cestu do mýtického Mordoru s trojicou snímok zo sveta Pána prsteňov. Budú však môcť spoznať aj udalosti, ktoré tomuto najznámejšiemu fantasy príbehu predchádzali – CINEMAX premietne tiež celú trilógiu Hobit. Milovníkom sci-fi filmov ponúkne možnosť odpútať sa v sedadle kina od každodennej skutočnosti a preniesť do sveta jednotiek a núl, do virtuálnej reality Matrixu. Pri príležitosti pätnásteho výročia premiéry prvej z batmanovských adaptácií režiséra Christophera Nolana (Batman začína, 2005) zaradila sieť do svojho programu aj tzv. trilógiu Temného rytiera.

Maratóny legendárnych filmových sérií si budú môcť vychutnať návštevníci kín CINEMAX v Bratislave, Košiciach, Prešove, Nitre a Žiline už od štvrtka 23. júla 2020. Vstupné na tieto limitované projekcie navyše bude len v letnej cene 3,90 €.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.