Katy Perry čaká prvé dieťa. Takto vyzerá s bruškom!

6. marca 2020
3130
 

Americká speváčka Katy Perry sa v posledných mesiacoch na verejnosti príliš neobjavuje. Dnes už však je jasné, prečo sa objektívom paparazzov stránila. Katy totiž čaká svoje prvé dieťa s hercom Orlandom Bloomom!

Je v tom! 35-ročná Katy Perry sa tento rok konečne stane matkou. Aj v našich končinách mimoriadne obľúbená speváčka včera poriadne prekvapila svojich nových fanúšikov. Tí sa v prvom momente tešili z jej novej skladby Never Worn White, neskôr však pochopili, že za týmto songom sa toho skrýva oveľa viac. Rodáčka z Kalifornie totiž vo videoklipe k jej novému singlu ukázala tehotenské bruško.

Zaručené informácie o tom, že Katy bude matkou sa v bulvárnych mediách objavili už minulý rok. Perry ani Orlando Bloom, s ktorým speváčka už niekoľko rokov žije však tieto správy nijako nekomentovali. Zlom však prišiel krátko po vydaní songu Never Worn White. „Ou bože, som nesmierne rada, že už nemusím sťahovať brucho ani so sebou vláčiť obrovskú kabelku,“ prezradila Katy správou na Twitteri.

Romantické video v ktorom Katy bez okolkov priznáva, že sa chce obliecť do svadobnej bielej a povedať áno si už získalo viac než 12 miliónov prezretí. Skladba je zároveň ďalšou ochutnávkou nového albumu Katy Perry, ktorý by mal prísť na svet v rovnakom čase, ako aj jej prvé dieťa.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.