V Designer Outlet Parndorf odštartovali vianočné nákupy, darčeky vyberiete so zľavou až 70%!

9. novembra 2023
851
 

Začnite vianočné nákupy a využite zľavy až do -70 % z outletových cien. V Designer Outlet Parndorf nakúpite dizajnérske darčeky od značiek ako KARL LAGERFELD, Guess, Furla či The North Face.

Ak si chcete už teraz užiť vianočnú atmosféru a vychutnať dlhé prechádzky v zimnej prírode, navštívte Designer Outlet Parndorf: Ak hľadáte dokonalé oblečenie na predvianočný večierok alebo pútavý outfit pre svojich blízkych, ktorý ich poteší pod vianočným stromčekom, môžete využiť lákavé ponuky Fashion Shopping Week od 6. do 11. Novembra. S neodolateľnými extra zľavami až do 70 % z outletových cien u špičkových značiek, ako sú Furla, The North Face, Watch Station, Superdry a Swarovski, prežijete dokonalý nákupný. Spoločné nakupovanie si užijete aj vďaka predĺženým otváracím hodinám, od pondelka do piatka v čase od 9.00 do 21.00 hod, v sobotu od 9.00 do 18.00 hod.

Zdroj foto: Designer Outlet Parndorf

Milovníci módy nájdu v zhruba 160 obchodoch zmes módnych, kozmetických, športových a luxusných značiek. V ideálny predvianočný čas, svoju vynovenú predajňu po rekonštrukcii opäť otvára známa značka starostlivosti o pleť Babor – nový život po znovuotvorení dostala aj obľúbená predajňa Sunglass Hut.

Predvianočné nákupy známych influencerov

Sviatočnú výzdobu areálu Designer Outlet Parndorf, ktorý sa premenil v rozprávkovú krajinu, si boli pozrieť aj známe slovenské modelky Barbora Bakoš, Janka Slačková či Lenka Tekeljaková, ale aj influencerky Ema Fajnor a Denisa Vyšnovská.

Po úspešnom nakupovaní určite oceníte útulnú atmosféru reštaurácií a kaviarní, ako sú wagamama, Le Burger, Lias’s, Sacher Café alebo obchod my burgenland s regionálnymi pochúťkami, kde si podobne ako slovenské influencerky, môžete vychutnať varené víno alebo vianočný punč, ktorý je kdispozícii aj v nealkoholickej verzii. Tí najmenší zákazníci sa zatiaľ môžu zabávať v novo zrekonštruovanom Dinolande, ktorý svojim vzhľadom pripomína prehistorickú džunglu. S množstvom nových hračiek, bohatým programom a vysokokvalifikovaným opatrovateľským tímom sú všetky deti staršie ako 3 roky v tých najlepších rukách.

“Predvianočné obdobie je v Designer Outlet Parndorf vždy priam čarovné. Fashion Shopping Weekom v Designer Outlet Parndorf otvárame vianočnú sezónu a spolu s našimi návštevníkmi sa naladíme na nádherný a sviatočný čas – vyzdobené centrum rozžiari oči, naše mimoriadne zľavy a nové špičkové značky sa postarajú o predvianočnú radosť našich zákazníkov. Zábavný program ponúka zaujímavosti pre všetky vekové skupiny a dodáva návšteve zvláštne vianočné čaro.“,” dodáva Mario Schwann, generálny riaditeľ McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Foto: Jozef Buhaj, Designer Outlet Parndorf

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.