Legendárne Pampersky a sexi speváci? Video, ktorému neodoláte!

24. júna 2019
4144
 

Nová kolekcia Pampers Pure Collection ponúka perfektné riešenie pre rodičov, ktorí hľadajú sortiment plienok a obrúskov, ktorý je inšpirovaný a odvodený z prírody, bez kompromisov vo funkčnosti. Je to prvá kolekcia plienok a obrúskov vyrobená z prvotriednych bavlnených, celulózových a rastlinných materiálov a ochrany Pampers, ktorú rodičia po celom svete poznajú a dôverujú. Neveríte? Tu je dôkaz, že sú to top plienky aj pre bábätká Johna Legenda, Chrissy Teigen a Adama Levina:

Plienky Pampers Pure Protection sú vyrobené z prvotriednej bavlny, celulózy a rastlinných materiálov, ktoré pochádzajú z cukrovej trstiny a sú neuveriteľne mäkké a šetrné k detskej pokožke. Navyše, sú zdobené roztomilou potlačou zvieratiek ako sú lamy, leňochody, vydry a psíky corgi. Pure Protection majú všetky výhody, ktoré očakávate od plienok Pampers: až 12 hodín pocitu sucha, aby sa dieťa počas noci nebudilo, unikátnu absorpčnú vrstvu Heart Quilts, ktorá zachráni aj pokakané bábätko a indikátor vlhkosti na pomoc čerstvým rodičom.

Vlhčené obrúsky Pampers Aqua Pure sú navrhnuté tak, aby poskytli rodičom utierky s maximálnym obsahom vody a zároveň vynikajúcim výkonom. Z 99 % sú napustené iba čistou vodou, zvyšné 1 % sú ľahké zložky, prísne testované, aby nenarušili pH detskej pokožky. Sú tiež vyrobené z organickej bavlny pre mäkký, bavlnený pocit.

Rodičia oprávnene očakávajú od produktov maximum, ale čo sa týka kategórie plienok a obrúskov, mnohí boli nútení robiť kompromisy,“ zhodnotila Mariola Mirek, Pampers Brand Manager. „Výskum ukazuje, že 1 zo 4 rodičov verí, že prírodné produkty starostlivosti o dieťa nie sú účinné, a preto sme nadšení, že môžeme predstaviť nový rad plienok, ktoré majú všetko, ako aj rozšíriť ponuku produktov tak, aby poskytovali rodičom ďalšie dôveryhodné produkty pre svoje deti.”

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.