Tajomstvo je vonku. Raper Yael sa pochválil rozkošnou dcérkou!

14. februára 2022
1696
 

Tajomstvo je vonku! Keď speváčka Veronika Nízlová minulý priznala, že čaká dieťa, každý sa hneď pýtal, kto bude otcom. Speváčka chcela identitu tohto muža utajiť, no do médií sa krátko na to dostala informácia o tom, že otcom má byť herec z Pána profesora. Herec a spevák Matúš Kolárovský známy ako Yael konečne tieto fámy potvrdil. A urobil to v poriadne veľkom štýle!

Už niekoľko mesiacov sa všetci pýtali na to, či je mladý slovenský raper Yael skutočne otcom dcérky Veroniky Nízlovej. Twiinska ani Matúš Kolárovský tieto fámy až do dnešného dňa nijako nepotvrdili ani nevyvrátili. „Myslím, že Boh mi dal najväčší dar. Vždy, keď sa pozerám na tvoju tvár, tvoja krv je aj moja. Si ako drahokam mora. Aj keď mi hovoria opak, budem bojovať jak vojak,“ odznie v novej skladbe MY, ktorú podporilo už viacero slovenských hudobníkov, vrátane raperov Rytmusa či Majselfa.

Yael síce v skladbe nespomína Nízlovú ani meno jej dcérky, no je viac než jasné, že v náručí drží práve malú Neu. To napokon potvrdila Veronika, ktorá na svojom instagramovom profile zdielala fotografiu s raperom a ich spoločnou dcérou.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.